Baner biura rachunkowego online

O nas

Skup się na tym co ważne - papierkową robotę zostaw nam!

Opinie o firmie 5,0 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 8 opinii

Kim jesteśmy i dlaczego warto nam zaufać?


Naszym celem jest odciążenie Cię od niepotrzebnej biurokracji, abyś mógł/a skupić się na biznesie. Nie marnuj więcej czasu i pieniędzy. Postaw na doświadczony zespół, który zajmie się rachunkami za Ciebie – terminowo, niedrogo, pewnie!

Agnieszka Wasilewska

Księgowość

Nazywam się Agnieszka Wasilewska. Jestem absolwentką UTH im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie ze specjalizacja zarządzanie i finanse w przedsiębiorstwie. Swoje 12 letnie doświadczenie jako księgowa zdobyłam między innymi w biurach rachunkowych oraz prywatnych przedsiębiorstwach. Praca w księgowości zobowiązuje do nieustannej nauki, dlatego ja jak i moi współpracownicy nieustająco poszerzamy swoją wiedzę na szkoleniach. Od zawsze interesowała mnie tematyka rachunkowości i finansów, dlatego staram się dbać o finanse swoich klientów tak samo jak o prywatne.

Ewa Kaczor

Zarządzanie procesami

Jestem absolwentką Akademii Obrony Narodowej i Wojskowej Akademii Technicznej, gdzie kształciłam się w kierunku zarządzania i zarządzania kryzysowego. Z zarządzaniem, optymalizacją procesów biznesowych i analizą biznesową związana jestem od początku kariery zawodowej. Od 5 lat rozwijam się w firmach IT w obszarze zarządzania projektami, z elementami raportowania finansowego. Przez 2 lata zajmowałam się kontrolingiem finansowym i analizą rentowności projektów, gdzie zdobyłam niezbędną wiedzę w obszarze finansów. Obecnie doskonalę się w innych metodach zarządzania i analizy sprzedaży.

Tomasz Kruk

IT / Marketing

Nazywam się Tomasz Kruk. Mam za sobą już grubo ponad 10 lat pracy przy tworzeniu stron internetowych, ich optymalizacji oraz doradztwie z zakresu marketingu. Współpracowałem ze specjalistami z całej Polski przy projektach klientów i ich promocji. Pierwszą firmę zarejestrowałem w wieku 19 lat kiedy uczęszczałem jeszcze do szkoły średniej. Zrealizowałem kilkaset projektów dla klientów w kraju i za granicą. Przeprowadzałem szkolenia dla takich instytucji jak Bank Zachodni WBK czy Ministerstwo Sprawiedliwości. W latach 2013-2015 odwiedziłem ponad 300 największych firm w kraju wdrażając systemy internetowe.