Baner biura rachunkowego online

Biuro rachunkowe Żoliborz

Skup się na tym co ważne - papierkową robotę zostaw nam!

Opinie o firmie 5,0 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 8 opinii

Biuro rachunkowe (Żoliborz) Rach-Ciach to terminowe, niedrogie i pewne rozliczanie Twojej firmy.

Usługi księgowe: Marymont-Potok, Stary Żoliborz, Sady Żoliborskie.

Ryczałt

od 120 zł / mc

Ryczałt ewidencjonowany jest uproszczoną formą opodatkowania dlatego cena jego obsługi jest bardzo atrakcyjna.

KPiR

od 160 zł / mc

Książka przychodów i rozchodów to najpopularniejsza forma opodatkowania wymagająca większych nakładów pracy.

Spółki

od 500 zł / mc

Księgi rachunkowe to rejestracja obrotów i sald oraz wykaz pasywów i aktywów firmy. Obsługujemy: Sp. z o.o., Cywilne oraz Komandytowe.

Dodatkowe korzyści:

Nie pobieramy opłat za wiele czynności, które są znaczącym wydatkiem u naszej konkurencji. Zawsze wiesz ile zapłacisz w danym miesiącu!

Pomoc w rejestracji firmy GRATIS!

Plus Zgłoszenie do VAT i ZUS GRATIS!

Plus Wniosek dot. proporcji VAT GRATIS!

Korekta deklaracji GRATIS!

Plus Ewidencja środków trwałych GRATIS!

Plus Deklaracja roczna PIT i ZUS GRATIS!

Aktualizacje danych w US GRATIS!

Plus Obsługa najmu prywatnego GRATIS!

Plus Zawieszenie firmy GRATIS!

Program do faktur GRATIS!

Plus Wysyłka deklaracji ZUS GRATIS!

Plus Ustalenie stawek ryczałtu GRATIS!

Ponadto nieustannie dodajemy nowe narzędzia dla naszych klientów takie jak: gotowe wzory dokumentów, materiały edukacyjne, kalkulatory i wiele innych.

Napisz do nas:


  Nowoczesna księgowość Online

  RACH – CIACH to biuro księgowe działające w trybie online. Z takich świadczeń robi użytek coraz więcej osób, ponieważ jest to komfortowe, nie trzeba jechać do innej firmy, by skontaktować się z profesjonalistami. Wystarczy przeglądać ofertę, składać zapytanie odpowiednie do własnego profilu prowadzenia działalności i czekać na szybką wycenę. Wskazane biuro rachunkowe Żoliborz ma duży zasięg i może obsługiwać klientów z całej Polski, dokładnie z tego względu że działalność prowadzi wirtualnie. Celem wykwalifikowanych ekspertów jest odciążenie klienta od niepotrzebnej biurokracji, aby mógł skoncentrować się stuprocentowo na rozwoju swojego interesu. Profesjonalny team czuwa nad rachunkami przedsiębiorcy, wykonując wszystko o czasie, rzetelnie a także w korzystnej cenie. Poza profesjonalną księgową zespół RACH – CIACH budują specjaliści od zarządzania procesami z obszaru finansów oraz informatyki i promocji. Dlatego można być pewnym, że wszystko będzie wykonane bez opóźnień i z dobrym wynikiem. Biuro wirtualne realizuje usługi wzorowo, bo wszystkiego pilnują specjaliści. Z biurem rachunkowym można kontaktować się dzwonić, wysyłając e mail albo uzupełniając formularz na stronie www. Szczegółowa wycena każdej usługi obejmuje: branżę, liczbę dokumentów do opracowania co miesiąc, typ działalności, typ ewidencji, kwestie podejmowania transakcji zagranicznych, rozliczenia ZUS, a także liczbę pracowników. Kosztorysy dla każdego pracownika sporządzane są indywidualnie, a zleceniodawcy cenią taką formę współpracy.

  biuro rachunkowe Żoliborz
  Biuro rachunkowe Żoliborz

  Zalety skorzystania z działającego w sieci biura rachunkowego RACH–CIACH są na tyle wyraźne, że przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na korzystanie z podanych świadczeń. Jako, że biuro realizuje usługi w trybie zdalnym, to może współpracować z zleceniodawcmi z całego kraju. Szczególnie natomiast zyskują przedsiębiorcy, którzy nawiązują współpracę z księgowa Żoliborz, bo mogą odebrać dokumenty osobiście. Każdy przedsiębiorca, który zdecydowany jest na współpracę ze wskazanym biurem rachunkowym dostaje w gratisie stronę internetową razem z e – mailem. Witryna firmowa zleceniodawcy pozostaje w zgodzie z ustaleniami optymalizacji oraz pozycjonowania. To odróżnia biuro RACH – CIACH w porównaniu do biur konkurencji. Elektroniczne przekazywanie faktur bez konieczności osobistej wizyty w biurze rachunkowym jest ogromnym zaoszczędzeniem czasu. Dodatkowo, klient może zajrzeć do dokumentów firmowych, w dowolnym czasie, niezależnie od tego, gdzie się znajduje. Kompleksowa obsługa online opiera się na tym, że wymiana wszystkich dokumentów ma miejsce przy wykorzystaniu narzędzi internetowych przygotowanych przez specjalistów RACH – CIACH. Klienci uzyskując wgląd do podglądu danych księgowych w opcji 24/7 mogą systematycznie kontrolować własne finanse, płynność firmy, albo wysokość podatku dochodowego i VAT. W obrębie współpracy można także korzystać z darmowego programu do wystawienia faktur, jakie w prosty sposób przesyła się do zleceniodawcy. Każdy, kto docenia sobie komfort i ciągły dostęp do informacji finansowych firmy powinien bliżej przyjrzeć się usługom RACH – CIACH. Przede wszystkim, oferta skierowana jest do mikro przedsiębiorców.

  Księgowość Żoliborz Wideo

  Oferta biura rachunkowego online, czyli biura RACH – CIACH wystosowana jest z myślą o przedsiębiorcach z całej Polski, dlatego księgowość Żoliborz w trybie zdalnym jest często wybierana. Każdy klient otrzymuje dedykowanego opiekuna, dzięki czemu standardowa komunikacja jest efektywna. Biuro to prosperuje 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, wobec czego przedsiębiorca systematycznie może rozwiązać nie tylko zlecenia stałe, ale też nieoczekiwane. Na dodatek, na witrynie internetowej biura dostępne są wzory najczęściej wybieranych dokumentów, żeby konsument mógł oszczędzać czas, kiedy w danej chwili potrzebuje jednego z nich. Przedsiębiorcy mogą zawsze logować się do panelu księgowego oraz sprawdzić finanse firmy, również na smartfonie. Precyzyjna oferta dotyczy obszarów takich jak: ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, kwestie pracownicze i inne usługi. W ramach usług szczegółowych specjaliści od finansów zrealizują ważne kwestie, wpływające na doskonałe funkcjonowanie firmy. O ile jest taka potrzeba, mogą również podejmować się zadań dodatkowych. Nad tym, żeby system funkcjonował poprawnie czuwają z kolei informatycy. Klient zawsze może korzystać z dokumentów firmowych, ponieważ są one opracowane systematycznie. Co więcej, w ramach usług RACH – CIACH ma do zaoferowania pomoc w promowaniu przedsiębiorstwa w sieci, czym zajmują się eksperci od marketingu.