Baner biura rachunkowego online

Biuro rachunkowe Wola

Skup się na tym co ważne - papierkową robotę zostaw nam!

Opinie o firmie 5,0 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 8 opinii

Biuro rachunkowe (Wola) Rach-Ciach to terminowe, niedrogie i pewne rozliczanie Twojej firmy.

Usługi księgowe: Czyste, Koło, Młynów, Mirów, Nowolipki, Odolany, Powązki, Ulrychów.

Ryczałt

od 120 zł / mc

Ryczałt ewidencjonowany jest uproszczoną formą opodatkowania dlatego cena jego obsługi jest bardzo atrakcyjna.

KPiR

od 160 zł / mc

Książka przychodów i rozchodów to najpopularniejsza forma opodatkowania wymagająca większych nakładów pracy.

Spółki

od 500 zł / mc

Księgi rachunkowe to rejestracja obrotów i sald oraz wykaz pasywów i aktywów firmy. Obsługujemy: Sp. z o.o., Cywilne oraz Komandytowe.

Dodatkowe korzyści:

Nie pobieramy opłat za wiele czynności, które są znaczącym wydatkiem u naszej konkurencji. Zawsze wiesz ile zapłacisz w danym miesiącu!

Pomoc w rejestracji firmy GRATIS!

Plus Zgłoszenie do VAT i ZUS GRATIS!

Plus Wniosek dot. proporcji VAT GRATIS!

Korekta deklaracji GRATIS!

Plus Ewidencja środków trwałych GRATIS!

Plus Deklaracja roczna PIT i ZUS GRATIS!

Aktualizacje danych w US GRATIS!

Plus Obsługa najmu prywatnego GRATIS!

Plus Zawieszenie firmy GRATIS!

Program do faktur GRATIS!

Plus Wysyłka deklaracji ZUS GRATIS!

Plus Ustalenie stawek ryczałtu GRATIS!

Ponadto nieustannie dodajemy nowe narzędzia dla naszych klientów takie jak: gotowe wzory dokumentów, materiały edukacyjne, kalkulatory i wiele innych.

Napisz do nas:


  Nowoczesna księgowość Online

  RACH – CIACH to biuro księgowe funkcjonujące w sieci. Z tego typu usług robi użytek o wiele więcej osób, bo jest to wygodne, nie trzeba jechać do innej firmy, żeby skontaktować się z ekspertami. Wystarczy przejrzeć ofertę, złożyć zapytanie odpowiednie do własnego profilu prowadzenia działalności i poczekać na prędką wycenę. Wskazane biuro rachunkowe Wola ma spory zasięg i może obsługiwać klientów z całego kraju, właśnie z tego względu że firmę prowadzi internetowo. Zadaniem wykwalifikowanych ekspertów jest odciążanie klienta od niepotrzebnej biurokracji, żeby mógł skoncentrować się w 100% na rozwijaniu własnego interesu. Profesjonalny zespół roztacza opiekę nad finansami przedsiębiorcy, wykonując wszystko w terminie, rzetelnie oraz w korzystnej cenie. Poza profesjonalną księgową team RACH – CIACH budują eksperci od zarządzania procesami z obszaru finansów oraz IT i promocji. Z tego powodu można być pewnym, że wszystko zostanie zrealizowane bez opóźnień i z dobrym efektem. Biuro internetowe pracuje nienagannie, ponieważ nad wszystkim czuwają eksperci. Z biurem księgowym można kontaktować się telefonicznie, mailowo albo wypełniając kwestionariusz na witrynie www. Precyzyjna wycena każdej usługi obejmuje: branżę, liczbę dokumentów do przygotowania w każdym miesiącu, typ działalności, typ ewidencji, kwestie podejmowania transakcji zagranicznych, rozliczenia ZUS, a także liczbę pracowników. Wyceny dla każdego pracownika przygotowywane są indywidualnie, a zleceniodawcy cenią tę współpracę.

  biuro rachunkowe Wola
  Biuro rachunkowe Wola

  Zalety korzystania z działającego w sieci biura rachunkowego RACH–CIACH są tak motywujące, że przedsiębiorcy często decydują się na skorzystanie ze wskazanych usług. Ze względu na to, że firma realizuje usługi zdalnie, to może współpracować z zleceniodawcmi z całego kraju. Tym bardziej zaś mogą zyskać klienci, którzy nawiązują współpracę z księgowa Wola, ponieważ mogą odbierać dokumenty osobiście. Każdy klient, który zdecydowany jest na współpracę ze wskazanym biurem rachunkowym otrzymuje darmową witrynę internetową razem z e – mailem. Strona dla firmy zleceniodawcy zgodna jest z regułami SEO. To odróżnia biuro RACH – CIACH w porównaniu do biur konkurencyjnych. Elektroniczne przekazywanie faktur bez potrzeby osobistej wizyty w biurze księgowym jest sporym zaoszczędzeniem czasu. Ponadto, przedsiębiorca może zajrzeć do dokumentów firmy, w wybranym przez siebie czasie, abstrahując od tego, gdzie się znajduje. Całościowa obsługa online opiera się na tym, że wymiana wszystkich dokumentów ma miejsce przy pomocy narzędzi internetowych przygotowanych przez ekspertów RACH – CIACH. Zleceniodawcy uzyskując wgląd do podglądu danych rachunkowym w opcji 24/7 mogą regularnie sprawdzić własne finanse, płynność firmy, czy wysokość podatku dochodowego i VAT. W ramach współpracy można też korzystać z darmowego programu do wystawiania faktur, jakie w łatwy sposób wysyła się do klienta. Każdy, kto docenia sobie komfort oraz stały dostęp do danych finansowych firmy musi z bliska przyjrzeć się usługom RACH – CIACH. W głównej mierze, oferta skierowana jest do małych przedsiębiorców.

  Księgowość Wola Wideo

  Propozycja usług biura rachunkowego w sieci, czyli biura RACH – CIACH opracowana jest z myślą o przedsiębiorcach z całego kraju, dlatego księgowość Wola zdalnie jest często wybierana. Każdy przedsiębiorca otrzymuje osobistego opiekuna, dzięki czemu codzienna komunikacja jest sprawna. Biuro to prosperuje 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, a więc klient regularnie może rozwiązać nie tylko zlecenia stałe, lecz też niespodziewane. Na dodatek, na stronie www biura dostępne są wzory często dobieranych dokumentów, by klient mógł zaoszczędzić czas, o ile w określonej chwili potrzebuje jednego z nich. Przedsiębiorcy mogą zawsze logować się do systemu księgowego i sprawdzić stan finansowy firmy, również na urządzeniach mobilnych. Dokładna oferta dotyczy obszarów jakimi są: ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, kwestie pracownicze i inne świadczenia. W ramach świadczeń szczegółowych eksperci od finansów zrealizują ważne kwestie, oddziałujące na doskonałe prosperowanie przedsiębiorstwa. Jeśli jest taka potrzeba, mogą też podjąć się zadań dodatkowych. Nad tym, żeby system funkcjonował sprawnie czuwają z kolei specjaliści od informatyki. Klient zawsze może korzystać z dokumentów firmowych, ponieważ są one przygotowane regularnie. Co więcej, w obrębie usług RACH – CIACH oferuje wsparcie w promocji firmy w Internecie, czym zajmują się specjaliści od reklamy.