Baner biura rachunkowego online

Biuro rachunkowe Włochy

Skup się na tym co ważne - papierkową robotę zostaw nam!

Opinie o firmie 5,0 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 8 opinii

Biuro rachunkowe (Włochy) Rach-Ciach to terminowe, niedrogie i pewne rozliczanie Twojej firmy.

Usługi księgowe: Nowe Włochy, Okęcie, Opacz Wielka, Paluch, Raków, Salomea, Stare Włochy, Załuski.

Ryczałt

od 120 zł / mc

Ryczałt ewidencjonowany jest uproszczoną formą opodatkowania dlatego cena jego obsługi jest bardzo atrakcyjna.

KPiR

od 160 zł / mc

Książka przychodów i rozchodów to najpopularniejsza forma opodatkowania wymagająca większych nakładów pracy.

Spółki

od 500 zł / mc

Księgi rachunkowe to rejestracja obrotów i sald oraz wykaz pasywów i aktywów firmy. Obsługujemy: Sp. z o.o., Cywilne oraz Komandytowe.

Dodatkowe korzyści:

Nie pobieramy opłat za wiele czynności, które są znaczącym wydatkiem u naszej konkurencji. Zawsze wiesz ile zapłacisz w danym miesiącu!

Pomoc w rejestracji firmy GRATIS!

Plus Zgłoszenie do VAT i ZUS GRATIS!

Plus Wniosek dot. proporcji VAT GRATIS!

Korekta deklaracji GRATIS!

Plus Ewidencja środków trwałych GRATIS!

Plus Deklaracja roczna PIT i ZUS GRATIS!

Aktualizacje danych w US GRATIS!

Plus Obsługa najmu prywatnego GRATIS!

Plus Zawieszenie firmy GRATIS!

Program do faktur GRATIS!

Plus Wysyłka deklaracji ZUS GRATIS!

Plus Ustalenie stawek ryczałtu GRATIS!

Ponadto nieustannie dodajemy nowe narzędzia dla naszych klientów takie jak: gotowe wzory dokumentów, materiały edukacyjne, kalkulatory i wiele innych.

Napisz do nas:


  Nowoczesna księgowość Online

  RACH – CIACH to biuro rachunkowe funkcjonujące w trybie online. Z tego typu świadczeń korzysta o wiele więcej osób, bo jest to komfortowe, nie trzeba jechać do innej firmy, by skontaktować się z profesjonalistami. Wystarczy zobaczyć propozycję usług, złożyć zapytanie odpowiednie do swojego profilu zarządzania działalności oraz poczekać na szybką wycenę. Wskazane biuro rachunkowe Włochy ma duży zasięg i może obsługiwać interesantów z całego kraju, właśnie z tego powodu że działalność zarządza online. Zadaniem wykwalifikowanych pracowników jest odciążanie zleceniodawcy od zbędnej biurokracji, żeby mógł skupiać się w 100% na rozwoju swojego interesu. Profesjonalny team czuwa nad rachunkami przedsiębiorcy, realizując wszystko terminowo, precyzyjnie a także w atrakcyjnej cenie. Poza profesjonalną księgową zespół RACH – CIACH budują specjaliści od zarządzania procesami z obszaru finansów a także IT i promocji. Z tego powodu można być pewnym, że wszystko zostanie wykonane bez opóźnień oraz z świetnym efektem. Biuro online pracuje nienagannie, ponieważ wszystkiego pilnują eksperci. Z biurem rachunkowym można skontaktować się dzwonić, wysyłając e mail lub uzupełniając kwestionariusz na witrynie online. Dokładna wycena każdej usługi zawiera: branżę, ilość dokumentów do przygotowania co miesiąc, rodzaj działalności, rodzaj ewidencji, sprawy związane z podejmowaniem transakcji zagranicznych, rozliczenia ZUS, jak i liczbę pracowników. Kosztorysy dla każdego zleceniodawcy przygotowywane są na indywidualnych zasadach, a klienci cenią tę współpracę.

  biuro rachunkowe Włochy
  Biuro rachunkowe Włochy

  Zalety korzystania z działającego w sieci biura rachunkowego RACH–CIACH są na tyle motywujące, że przedsiębiorcy często decydują się na korzystanie z podanych świadczeń. Ze względu na to, że biuro oferuje świadczenia zdalnie, to może nawiązać współpracę z klientami z całej Polski. Szczególnie natomiast mogą zyskać przedsiębiorcy, którzy nawiązują współpracę z księgowa Włochy, bo mogą odbierać dokumenty osobiście. Każdy zleceniodawca, który zdecyduje się na współpracę z podanym biurem rachunkowym dostaje darmową witrynę internetową razem z e – mailem. Witryna firmowa zleceniodawcy zgodna jest z zasadami SEO. To odróżnia firmę RACH – CIACH w porównaniu do biur konkurencji. Elektroniczne przekazanie faktur bez konieczności osobistej wizyty w biurze rachunkowym jest sporym zaoszczędzeniem czasu. W dodatku, przedsiębiorca może zajrzeć do dokumentów firmowych, w wybranym przez siebie czasie, niezależnie od tego, gdzie przebywa. Kompleksowa obsługa wirtualna bazuje na tym, że wymiana wszystkich dokumentów odbywa się przy wykorzystaniu narzędzi online opracowanych przez specjalistów RACH – CIACH. Klienci uzyskają wgląd do podglądu danych księgowych w opcji 24/7 mogą na bieżąco kontrolować swoje finanse, płynność firmy, bądź wysokość podatku dochodowego i VAT. W ramach współpracy można też skorzystać z bezpłatnego programu do wystawiania faktur, jakie w łatwy sposób przesyła się do klienta. Każdy, kto ceni sobie wygodę oraz stały dostęp do informacji finansowych firmy musi z bliska przyglądać się świadczeniom RACH – CIACH. Głównie, oferta kierowana jest do mikro przedsiębiorców.

  Księgowość Włochy Wideo

  Oferta biura rachunkowego w sieci, a więc biura RACH – CIACH wystosowana jest z myślą o klientach z całego kraju, a więc księgowość Włochy w trybie zdalnym jest często wybierana. Każdy przedsiębiorca otrzymuje osobistego opiekuna, dzięki czemu codzienna komunikacja jest efektywna. Biuro to funkcjonuje całodobowo, przez siedem dni w tygodniu, dlatego przedsiębiorca regularnie może rozwiązać nie tylko zlecenia stałe, lecz też nieoczekiwane. Na dodatek, na stronie internetowej biura dostępne są wzory często dobieranych dokumentów, aby klient mógł oszczędzać czas, gdy w konkretnej chwili wymaga jednego z nich. Biznesmeni mogą w każdej chwili logować się do systemu księgowego i sprawdzić stan finansowy firmy, także na smartfonie. Szczegółowa oferta dotyczy dziedzin jakimi są: ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, kwestie pracownicze i dodatkowe usługi. W ramach świadczeń szczegółowych eksperci od finansów zrealizują ważne kwestie, wpływające na dobre prosperowanie firmy. Jeżeli jest taka potrzeba, mogą też podjąć się zadań dodatkowych. Nad tym, aby system funkcjonował poprawnie czuwają natomiast informatycy. Klient zawsze może skorzystać z dokumentów firmowych, ponieważ są one opracowane regularnie. Co więcej, w obrębie usług RACH – CIACH ma do zaoferowania pomoc w promocji firmy w Internecie, czym zajmują się specjaliści od reklamy.