Baner biura rachunkowego online

Biuro rachunkowe Wiskitki

Skup się na tym co ważne - papierkową robotę zostaw nam!

Opinie o firmie 5,0 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 8 opinii

Biuro rachunkowe (Wiskitki) Rach-Ciach to terminowe, niedrogie i pewne rozliczanie Twojej firmy.

Ryczałt

od 120 zł / mc

Ryczałt ewidencjonowany jest uproszczoną formą opodatkowania dlatego cena jego obsługi jest bardzo atrakcyjna.

KPiR

od 160 zł / mc

Książka przychodów i rozchodów to najpopularniejsza forma opodatkowania wymagająca większych nakładów pracy.

Spółki

od 500 zł / mc

Księgi rachunkowe to rejestracja obrotów i sald oraz wykaz pasywów i aktywów firmy. Obsługujemy: Sp. z o.o., Cywilne oraz Komandytowe.

Dodatkowe korzyści:

Nie pobieramy opłat za wiele czynności, które są znaczącym wydatkiem u naszej konkurencji. Zawsze wiesz ile zapłacisz w danym miesiącu!

Pomoc w rejestracji firmy GRATIS!

Plus Zgłoszenie do VAT i ZUS GRATIS!

Plus Wniosek dot. proporcji VAT GRATIS!

Korekta deklaracji GRATIS!

Plus Ewidencja środków trwałych GRATIS!

Plus Deklaracja roczna PIT i ZUS GRATIS!

Aktualizacje danych w US GRATIS!

Plus Obsługa najmu prywatnego GRATIS!

Plus Zawieszenie firmy GRATIS!

Program do faktur GRATIS!

Plus Wysyłka deklaracji ZUS GRATIS!

Plus Ustalenie stawek ryczałtu GRATIS!

Ponadto nieustannie dodajemy nowe narzędzia dla naszych klientów takie jak: gotowe wzory dokumentów, materiały edukacyjne, kalkulatory i wiele innych.

Napisz do nas:


  Nowoczesna księgowość Online

  RACH – CIACH to biuro księgowe funkcjonujące w Internecie. Z takich usług robi użytek o wiele więcej osób, gdyż jest to komfortowe, nie trzeba jechać do innej firmy, aby skontaktować się z profesjonalistami. Wystarczy przeglądać propozycję usług, złożyć zapytanie adekwatne do własnego profilu zarządzania działalności i poczekać na prędką wycenę. Zaprezentowane biuro rachunkowe Wiskitki ma duży zasięg i może obsługiwać interesantów z całej Polski, dokładnie z tego powodu że działalność zarządza wirtualnie. Celem doświadczonych pracowników jest odciążanie klienta od zbędnej biurokracji, by mógł skupiać się stuprocentowo na rozwoju własnego biznesu. Doświadczony team czuwa nad finansami przedsiębiorcy, realizując wszystko o czasie, precyzyjnie oraz w niewygórowanej cenie. Poza wykwalifikowaną księgową team RACH – CIACH budują specjaliści od zarządzania procesami z obszaru finansów oraz informatyki i reklamy. Z tego powodu można mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez opóźnień oraz z dobrym rezultatem. Biuro wirtualne pracuje wzorcowo, bo wszystkiego pilnują eksperci. Z biurem księgowym można skontaktować się telefonicznie, mailowo lub uzupełniając formularz na witrynie online. Precyzyjna wycena wszystkich usług obejmuje: branżę, liczbę dokumentów do opracowania co miesiąc, rodzaj działalności, rodzaj ewidencji, kwestie podejmowania transakcji zagranicznych, rozliczenia ZUS, a także liczbę pracowników. Kosztorysy dla każdego zleceniodawcy przygotowywane są na indywidualnych zasadach, a klienci cenią taką współpracę.

  biuro rachunkowe Wiskitki
  Biuro rachunkowe Wiskitki

  Walory skorzystania z działającego w sieci biura rachunkowego RACH–CIACH są tak przekonujące, że przedsiębiorcy często decydują się na skorzystanie ze wskazanych świadczeń. Jako, że biuro realizuje usługi w trybie zdalnym, to może nawiązać współpracę z klientami z całego kraju. Szczególnie natomiast zyskują klienci, którzy współpracują z księgowa Wiskitki, gdyż mogą odebrać dokumenty samodzielnie. Każdy klient, który zdecyduje się na współpracę ze wskazanym biurem rachunkowym otrzymuje w gratisie stronę online wraz z e – mailem. Strona dla firmy klienta pozostaje w zgodzie z ustaleniami SEO. To odróżnia biuro RACH – CIACH na tle innych biur konkurencyjnych. Elektroniczne przekazanie faktur bez potrzeby osobistej wizyty w biurze rachunkowym jest dużym zaoszczędzeniem czasu. Ponadto, zleceniodawca może zaglądać do dokumentów firmowych, w wybranym przez siebie czasie, niezależnie od tego, gdzie przebywa. Całościowa obsługa online opiera się na tym, że wymiana wszystkich dokumentów ma miejsce przy wykorzystaniu narzędzi internetowych przygotowanych przez specjalistów RACH – CIACH. Klienci uzyskując dostęp do podglądu danych księgowych w trybie 24/7 mogą regularnie kontrolować własne finanse, płynność firmy, czy wysokość podatku dochodowego oraz VAT. W ramach współpracy można również skorzystać z bezpłatnego programu do wystawiania faktur, jakie w łatwy sposób przesyła się do klienta. Każdy, kto ceni sobie komfort oraz ciągły wgląd do informacji finansowych firmy musi bliżej przyglądać się świadczeniom RACH – CIACH. Głównie, oferta skierowana jest do małych przedsiębiorców.

  Księgowość Wiskitki Wideo

  Propozycja usług biura rachunkowego w sieci, a więc biura RACH – CIACH opracowana jest z myślą o przedsiębiorcach z całego kraju, a więc księgowość Wiskitki w trybie zdalnym jest coraz częściej wybierana. Każdy przedsiębiorca otrzymuje osobistego opiekuna, dzięki czemu standardowa komunikacja jest efektywna. Biuro to działa 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, wobec czego klient systematycznie może rozwiązać nie tylko kwestie stałe, ale też nieoczekiwane. W dodatku, na witrynie internetowej biura udostępnione są wzory najczęściej wybieranych dokumentów, by konsument mógł zaoszczędzić czas, gdy w danej chwili wymaga jednego z nich. Przedsiębiorcy mogą zawsze zalogować się do systemu księgowego i sprawdzać finanse firmy, również na urządzeniach mobilnych. Szczegółowa oferta dotyczy obszarów takich jak: ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, kwestie pracownicze i pozostałe świadczenia. W ramach świadczeń szczegółowych eksperci od finansów realizują najważniejsze kwestie, oddziałujące na doskonałe funkcjonowanie firmy. Jeżeli jest taka potrzeba, mogą także podjąć się zadań dodatkowych. Nad tym, by system działał sprawnie czuwają natomiast informatycy. Klient w każdej chwili może skorzystać z dokumentów firmowych, ponieważ są one opracowane na bieżąco. Co więcej, w ramach usług RACH – CIACH ma do zaoferowania wsparcie w promocji przedsiębiorstwa w sieci, czym zajmują się eksperci od reklamy.