Baner biura rachunkowego online

Biuro rachunkowe Wilanów

Skup się na tym co ważne - papierkową robotę zostaw nam!

Opinie o firmie 5,0 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 8 opinii

Biuro rachunkowe (Wilanów) Rach-Ciach to terminowe, niedrogie i pewne rozliczanie Twojej firmy.

Usługi księgowe: Wilanów Wysoki, Wilanów Niski, Wilanów Królewski, Błonia, Wilanowskie, Powsinek, Zawady, Kępa Zawadowska, Powsin.

Ryczałt

od 120 zł / mc

Ryczałt ewidencjonowany jest uproszczoną formą opodatkowania dlatego cena jego obsługi jest bardzo atrakcyjna.

KPiR

od 160 zł / mc

Książka przychodów i rozchodów to najpopularniejsza forma opodatkowania wymagająca większych nakładów pracy.

Spółki

od 500 zł / mc

Księgi rachunkowe to rejestracja obrotów i sald oraz wykaz pasywów i aktywów firmy. Obsługujemy: Sp. z o.o., Cywilne oraz Komandytowe.

Dodatkowe korzyści:

Nie pobieramy opłat za wiele czynności, które są znaczącym wydatkiem u naszej konkurencji. Zawsze wiesz ile zapłacisz w danym miesiącu!

Pomoc w rejestracji firmy GRATIS!

Plus Zgłoszenie do VAT i ZUS GRATIS!

Plus Wniosek dot. proporcji VAT GRATIS!

Korekta deklaracji GRATIS!

Plus Ewidencja środków trwałych GRATIS!

Plus Deklaracja roczna PIT i ZUS GRATIS!

Aktualizacje danych w US GRATIS!

Plus Obsługa najmu prywatnego GRATIS!

Plus Zawieszenie firmy GRATIS!

Program do faktur GRATIS!

Plus Wysyłka deklaracji ZUS GRATIS!

Plus Ustalenie stawek ryczałtu GRATIS!

Ponadto nieustannie dodajemy nowe narzędzia dla naszych klientów takie jak: gotowe wzory dokumentów, materiały edukacyjne, kalkulatory i wiele innych.

Napisz do nas:


  Nowoczesna księgowość Online

  RACH – CIACH to biuro księgowe działające w trybie online. Z takich usług korzysta o wiele więcej osób, bo jest to komfortowe, nie trzeba wychodzić z domu, żeby skonsultować się z profesjonalistami. Wystarczy przeglądać propozycję usług, wysłać zapytanie odpowiednie do swojego profilu prowadzenia działalności oraz czekać na prędką wycenę. Podane biuro rachunkowe Wilanów ma spory zasięg i może obsługiwać klientów z całej Polski, dokładnie dlatego że firmę prowadzi wirtualnie. Zadaniem wykwalifikowanych ekspertów jest odciążanie zleceniodawcy od zbędnej biurokracji, by mógł skupiać się w 100% na rozwoju własnego biznesu. Profesjonalny team czuwa nad finansami przedsiębiorcy, realizując wszystko w terminie, precyzyjnie a także w niewygórowanej cenie. Poza wykwalifikowaną księgową zespół RACH – CIACH tworzą specjaliści od zarządzania procesami z zakresu finansów oraz IT i reklamy. Dlatego można mieć pewność, że wszystko zostanie zrealizowane bez opóźnień oraz z świetnym efektem. Biuro internetowe pracuje nienagannie, ponieważ wszystkiego pilnują eksperci. Z biurem rachunkowym można kontaktować się dzwonić, wysyłając e mail lub uzupełniając formularz na stronie internetowej. Precyzyjna wycena wszystkich usług obejmuje: branżę, ilość dokumentów do opracowania co miesiąc, rodzaj działalności, rodzaj ewidencji, sprawy związane z podejmowaniem transakcji zagranicznych, rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, a także liczbę pracowników. Kosztorysy dla każdego zleceniodawcy opracowane są indywidualnie, a klienci doceniają tę współpracę.

  biuro rachunkowe Wilanów
  Biuro rachunkowe Wilanów

  Atuty skorzystania z wirtualnego biura rachunkowego RACH–CIACH są tak przekonujące, że właściciele firm często zdecydowani są na skorzystanie z podanych świadczeń. Jako, że biuro oferuje świadczenia zdalnie, to może współpracować z zleceniodawcmi z całego kraju. Tym bardziej zaś zyskują klienci, którzy współpracują z księgowa Wilanów, bo mogą odbierać dokumenty samodzielnie. Każdy zleceniodawca, który zdecydowany jest na współpracę ze wskazanym biurem rachunkowym dostaje darmową stronę internetową razem ze skrzynką pocztową. Witryna firmowa zleceniodawcy zgodna jest z zasadami SEO. To wyróżnia biuro RACH – CIACH w porównaniu do biur konkurencji. Elektroniczne przekazywanie faktur bez konieczności osobistej wizyty w biurze rachunkowym jest sporym zaoszczędzeniem czasu. W dodatku, zleceniodawca może zaglądać do dokumentów firmowych, w dowolnym czasie, niezależnie od tego, gdzie przebywa. Kompleksowa obsługa wirtualna bazuje na tym, że wymiana wszystkich dokumentów odbywa się przy pomocy narzędzi online opracowanych przez ekspertów RACH – CIACH. Zleceniodawcy uzyskają dostęp do podglądu danych księgowych w opcji 24/7 mogą regularnie sprawdzić własne finanse, płynność firmy, bądź wysokość podatku dochodowego oraz VAT. W ramach współpracy można też skorzystać z darmowego programu do wystawiania faktur, jakie w łatwy sposób przesyła się do zleceniodawcy. Każdy, kto ceni sobie komfort i ciągły wgląd do informacji finansowych firmy powinien z bliska przyglądać się świadczeniom RACH – CIACH. W głównej mierze, oferta skierowana jest do małych przedsiębiorców.

  Księgowość Wilanów Wideo

  Oferta biura rachunkowego online, czyli biura RACH – CIACH wystosowana jest z myślą o przedsiębiorcach z całego kraju, a więc księgowość Wilanów w trybie zdalnym jest często wybierana. Każdy przedsiębiorca otrzymuje osobistego opiekuna, dzięki czemu standardowa komunikacja jest efektywna. Biuro to działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, dlatego klient regularnie może rozwiązywać nie tylko kwestie stałe, lecz też nieoczekiwane. Na dodatek, na stronie internetowej biura dostępne są wzory najczęściej wybieranych dokumentów, by klient mógł zaoszczędzić czas, kiedy w danej chwili potrzebuje jednego z nich. Przedsiębiorcy mogą w każdej chwili logować się do systemu księgowego i sprawdzić finanse firmy, również na smartfonie. Precyzyjna oferta dotyczy dziedzin takich jak: ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, kwestie pracownicze i dodatkowe świadczenia. W ramach usług szczegółowych specjaliści od finansów realizują ważne kwestie, wpływające na doskonałe funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Jeśli jest taka potrzeba, mogą też podjąć się zadań dodatkowych. Nad tym, żeby system działał sprawnie czuwają z kolei specjaliści od informatyki. Klient zawsze może korzystać z dokumentów firmowych, gdyż są one opracowane regularnie. Co więcej, w ramach usług RACH – CIACH oferuje wsparcie w promocji przedsiębiorstwa w Internecie, czym zajmują się specjaliści od reklamy.