Baner biura rachunkowego online

Biuro rachunkowe Wesoła

Skup się na tym co ważne - papierkową robotę zostaw nam!

Opinie o firmie 5,0 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 8 opinii

Biuro rachunkowe (Wesoła) Rach-Ciach to terminowe, niedrogie i pewne rozliczanie Twojej firmy.

Usługi księgowe: Groszówka, Plac Wojska Polskiego, Stara Miłosna, Wesoła-Centrum, Wola Grzybowska, Zielona-Grzybowa.

Ryczałt

od 120 zł / mc

Ryczałt ewidencjonowany jest uproszczoną formą opodatkowania dlatego cena jego obsługi jest bardzo atrakcyjna.

KPiR

od 160 zł / mc

Książka przychodów i rozchodów to najpopularniejsza forma opodatkowania wymagająca większych nakładów pracy.

Spółki

od 500 zł / mc

Księgi rachunkowe to rejestracja obrotów i sald oraz wykaz pasywów i aktywów firmy. Obsługujemy: Sp. z o.o., Cywilne oraz Komandytowe.

Dodatkowe korzyści:

Nie pobieramy opłat za wiele czynności, które są znaczącym wydatkiem u naszej konkurencji. Zawsze wiesz ile zapłacisz w danym miesiącu!

Pomoc w rejestracji firmy GRATIS!

Plus Zgłoszenie do VAT i ZUS GRATIS!

Plus Wniosek dot. proporcji VAT GRATIS!

Korekta deklaracji GRATIS!

Plus Ewidencja środków trwałych GRATIS!

Plus Deklaracja roczna PIT i ZUS GRATIS!

Aktualizacje danych w US GRATIS!

Plus Obsługa najmu prywatnego GRATIS!

Plus Zawieszenie firmy GRATIS!

Program do faktur GRATIS!

Plus Wysyłka deklaracji ZUS GRATIS!

Plus Ustalenie stawek ryczałtu GRATIS!

Ponadto nieustannie dodajemy nowe narzędzia dla naszych klientów takie jak: gotowe wzory dokumentów, materiały edukacyjne, kalkulatory i wiele innych.

Napisz do nas:


  Nowoczesna księgowość Online

  RACH – CIACH to biuro księgowe funkcjonujące w sieci. Z takich usług robi użytek znacznie więcej osób, gdyż jest to wygodne, nie trzeba jechać do innej firmy, aby skontaktować się z profesjonalistami. Wystarczy zobaczyć ofertę, złożyć zapytanie odpowiednie do swojego profilu prowadzenia działalności oraz poczekać na szybką wycenę. Wskazane biuro rachunkowe Wesoła ma nieograniczony zasięg i może obsługiwać klientów z całej Polski, dokładnie z tego powodu że firmę prowadzi internetowo. Celem wykwalifikowanych pracowników jest odciążenie zleceniodawcy od zbędnej biurokracji, aby mógł skupić się stuprocentowo na rozwoju swojego interesu. Profesjonalny zespół roztacza opiekę nad rachunkami przedsiębiorcy, realizując wszystko terminowo, solidnie oraz w korzystnej cenie. Poza wykwalifikowaną księgową team RACH – CIACH budują eksperci od zarządzania procesami z zakresu finansów oraz informatyki i promocji. Dlatego można być pewnym, że wszystko zostanie wykonane sprawnie i z dobrym efektem. Biuro wirtualne realizuje usługi wzorowo, bo wszystkiego pilnują eksperci. Z biurem księgowym można kontaktować się dzwonić, wysyłając e mail albo wypełniając kwestionariusz na witrynie www. Szczegółowa wycena wszystkich usług obejmuje: branżę, ilość dokumentów do opracowania w każdym miesiącu, typ działalności, rodzaj ewidencji, kwestie podejmowania transakcji zagranicznych, rozliczenia ZUS, a także liczbę pracowników. Kosztorysy dla każdego zleceniodawcy przygotowywane są indywidualnie, a klienci cenią tę współpracę.

  biuro rachunkowe Wesoła
  Biuro rachunkowe Wesoła

  Atuty korzystania z działającego w sieci biura rachunkowego RACH–CIACH są tak przekonujące, że przedsiębiorcy coraz częściej zdecydowani są na korzystanie z podanych usług. Ze względu na to, że firma realizuje świadczenia zdalnie, to może współpracować z klientami z całej Polski. Wyjątkowo natomiast zyskują klienci, którzy nawiązują współpracę z księgowa Wesoła, bo mogą odebrać dokumenty osobiście. Każdy zleceniodawca, który zdecyduje się na współpracę z podanym biurem rachunkowym otrzymuje darmową witrynę online wraz ze skrzynką pocztową. Strona dla firmy klienta zgodna jest z ustaleniami SEO. To odróżnia firmę RACH – CIACH w porównaniu do biur konkurencji. Elektroniczne przekazanie faktur bez konieczności osobistej wizyty w biurze rachunkowym jest dużym zaoszczędzeniem czasu. W dodatku, klient może zaglądać do dokumentów firmowych, w wybranym przez siebie czasie, abstrahując od tego, gdzie się znajduje. Pełna obsługa online bazuje na tym, że wymiana wszystkich dokumentów odbywa się przy pomocy narzędzi internetowych przygotowanych przez ekspertów RACH – CIACH. Klienci uzyskają wgląd do podglądu danych księgowych w opcji 24/7 mogą systematycznie kontrolować swoje finanse, płynność firmy, czy wysokość podatku dochodowego i VAT. W ramach współpracy można też skorzystać z darmowego programu do wystawiania faktur, jakie w łatwy sposób przesyła się do klienta. Każdy, kto docenia sobie wygodę oraz ciągły dostęp do danych finansowych firmy musi z bliska przyjrzeć się świadczeniom RACH – CIACH. Przede wszystkim, oferta skierowana jest do mikro przedsiębiorców.

  Księgowość Wesoła Wideo

  Oferta biura rachunkowego w sieci, czyli biura RACH – CIACH opracowana jest z myślą o klientach z całego kraju, a więc księgowość Wesoła w trybie zdalnym jest coraz częściej wybierana. Każdy klient otrzymuje dedykowanego opiekuna, dzięki czemu codzienna komunikacja jest efektywna. Biuro to funkcjonuje 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, dlatego klient na bieżąco może rozwiązać nie tylko zlecenia stałe, lecz też niespodziewane. Na dodatek, na stronie internetowej biura udostępnione są wzory często wybieranych dokumentów, by klient mógł zaoszczędzić czas, gdy w konkretnej chwili potrzebuje jednego z nich. Przedsiębiorcy mogą w każdej chwili zalogować się do panelu księgowego i sprawdzić finanse firmy, również na smartfonie. Szczegółowa oferta dotyczy dziedzin jakimi są: ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, kwestie pracownicze i dodatkowe usługi. W obrębie usług szczegółowych eksperci od finansów zrealizują ważne kwestie, wpływające na doskonałe funkcjonowanie przedsiębiorstwa. O ile jest taka potrzeba, mogą również podjąć się zadań dodatkowych. Nad tym, by system działał sprawnie czuwają z kolei informatycy. Klient zawsze może skorzystać z dokumentów firmowych, bo są one przygotowane regularnie. Co więcej, w ramach usług RACH – CIACH ma do zaoferowania pomoc w promocji przedsiębiorstwa w sieci, czym zajmują się eksperci od reklamy.