Baner biura rachunkowego online

Biuro rachunkowe Wawer

Opinie o firmie 5,0 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 8 opinii

Biuro rachunkowe (Wawer) Rach-Ciach to terminowe, niedrogie i pewne rozliczanie Twojej firmy.

Usługi księgowe: Aleksandrów, Anin, Falenica, Las, Marysin Wawerski, Miedzeszyn, Międzylesie, Nadwiśle, Radość, Sadul, Wawer, Zerzeń.

Ryczałt

od 100 zł / mc

(netto)


Ryczałt ewidencjonowany jest uproszczoną formą opodatkowania dlatego cena jego obsługi jest bardzo atrakcyjna.

KPiR

od 150 zł / mc

(netto)


Książka przychodów i rozchodów to najpopularniejsza forma opodatkowania wymagająca większych nakładów pracy.

Spółki

od 500 zł / mc

(netto)


Księgi rachunkowe to rejestracja obrotów i sald oraz wykaz pasywów i aktywów firmy. Obsługujemy: Sp. z o.o., Cywilne oraz Komandytowe.

* BONUS: STRONA WWW 1499 GRATIS!

 • Pomoc w rejestracji firmy
 • Odbiór dokumentów na prośbę klienta
 • Dostęp online do dokumentacji księgowej
 • Program do wystawiania faktur za darmo
 • Strona www dla Twojej firmy za darmo

Napisz do nas:


  Nowoczesna księgowość Online

  RACH – CIACH to biuro rachunkowe działające w sieci. Z tego typu świadczeń korzysta coraz więcej osób, ponieważ jest to komfortowe, nie trzeba wychodzić z domu, żeby skontaktować się z ekspertami. Wystarczy zobaczyć ofertę, wysłać zapytanie adekwatne do swojego profilu zarządzania działalności oraz czekać na prędką wycenę. Zaprezentowane biuro rachunkowe Wawer ma nieograniczony zasięg i może obsłużyć klientów z całego kraju, właśnie dlatego że działalność prowadzi online. Zadaniem doświadczonych pracowników jest odciążenie klienta od zbędnej biurokracji, aby mógł skupiać się w 100% na rozwijaniu swojego biznesu. Profesjonalny team roztacza opiekę nad rachunkami biznesmena, realizując wszystko o czasie, precyzyjnie a także w niewygórowanej cenie. Poza wykwalifikowaną księgową team RACH – CIACH tworzą specjaliści od zarządzania procesami z obszaru finansów a także IT i marketingu. Dlatego można być pewnym, że wszystko zostanie wykonane sprawnie oraz z doskonałym wynikiem. Biuro internetowe pracuje nienagannie, gdyż wszystkiego pilnują specjaliści. Z biurem rachunkowym można skontaktować się dzwonić, mailowo lub uzupełniając formularz na witrynie www. Dokładna wycena każdej usługi obejmuje: branżę, liczbę dokumentów do opracowania co miesiąc, rodzaj działalności, typ ewidencji, kwestie podejmowania transakcji zagranicznych, rozliczenia ZUS, a także liczbę pracowników. Wyceny dla każdego pracownika przygotowywane są indywidualnie, a klienci doceniają taką współpracę.

  biuro rachunkowe Wawer
  Biuro rachunkowe Wawer

  Zalety skorzystania z wirtualnego biura rachunkowego RACH – CIACH są tak motywujące, że właściciele firm coraz częściej zdecydowani są na korzystanie z podanych świadczeń. Jako, że firma realizuje świadczenia zdalnie, to może współpracować z zleceniodawcmi z całego kraju. Tym bardziej zaś mogą zyskać przedsiębiorcy, którzy współpracują z księgowa Wawer, bo mogą odebrać dokumenty samodzielnie. Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na współpracę ze wskazanym biurem rachunkowym dostaje darmową stronę www wraz ze skrzynką pocztową. Witryna firmowa zleceniodawcy pozostaje w zgodzie z ustaleniami optymalizacji oraz pozycjonowania. To odróżnia biuro RACH – CIACH na tle innych biur konkurencyjnych. Elektroniczne przekazanie faktur bez konieczności osobistej wizyty w biurze księgowym jest dużym zaoszczędzeniem czasu. Dodatkowo, przedsiębiorca może zajrzeć do dokumentów firmy, w wybranym przez siebie czasie, niezależnie od tego, gdzie przebywa. Całościowa obsługa online bazuje na tym, że wymiana wszystkich dokumentów ma miejsce przy pomocy narzędzi internetowych opracowanych przez ekspertów RACH – CIACH. Klienci uzyskując dostęp do podglądu danych księgowych w opcji 24/7 mogą regularnie sprawdzać własne finanse, płynność firmy, albo wysokość podatku dochodowego i VAT. W ramach współpracy można również skorzystać z bezpłatnego programu do wystawiania faktur, jakie w prosty sposób wysyła się do zleceniodawcy. Każdy, kto docenia sobie wygodę oraz ciągły dostęp do danych finansowych firmy powinien bliżej przyjrzeć się świadczeniom RACH – CIACH. Głównie, oferta skierowana jest do małych przedsiębiorców.

  Księgowość Wawer Wideo

  Oferta biura rachunkowego online, a więc biura RACH – CIACH opracowana jest z myślą o przedsiębiorcach z całego kraju, dlatego księgowość Wawer w trybie zdalnym jest coraz częściej wybierana. Każdy przedsiębiorca uzyskuje osobistego opiekuna, dzięki czemu standardowa komunikacja jest sprawna. Biuro to prosperuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, wobec czego klient na bieżąco może rozwiązać nie tylko zlecenia stałe, ale też nieoczekiwane. W dodatku, na witrynie internetowej biura udostępnione są wzory często wybieranych dokumentów, żeby klient mógł zaoszczędzić czas, gdy w określonej chwili potrzebuje jednego z nich. Przedsiębiorcy mogą w każdej chwili zalogować się do panelu księgowego i sprawdzać finanse firmy, też na smartfonie. Dokładna oferta dotyczy dziedzin jakimi są: ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, kwestie pracownicze i inne świadczenia. W ramach świadczeń szczegółowych specjaliści od finansów realizują ważne kwestie, wpływające na doskonałe prosperowanie przedsiębiorstwa. O ile jest taka potrzeba, mogą również podjąć się zadań dodatkowych. Nad tym, by system działał sprawnie czuwają natomiast specjaliści od informatyki. Klient zawsze może korzystać z dokumentów firmowych, bo są one przygotowane regularnie. Co więcej, w obrębie usług RACH – CIACH oferuje wsparcie w promowaniu firmy w sieci, czym będą zajmować się specjaliści od marketingu.