Baner biura rachunkowego online

Biuro rachunkowe Wawer

Skup się na tym co ważne - papierkową robotę zostaw nam!

Opinie o firmie 5,0 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 8 opinii

Biuro rachunkowe (Wawer) Rach-Ciach to terminowe, niedrogie i pewne rozliczanie Twojej firmy.

Usługi księgowe: Aleksandrów, Anin, Falenica, Las, Marysin Wawerski, Miedzeszyn, Międzylesie, Nadwiśle, Radość, Sadul, Wawer, Zerzeń.

Ryczałt

od 120 zł / mc

Ryczałt ewidencjonowany jest uproszczoną formą opodatkowania dlatego cena jego obsługi jest bardzo atrakcyjna.

KPiR

od 160 zł / mc

Książka przychodów i rozchodów to najpopularniejsza forma opodatkowania wymagająca większych nakładów pracy.

Spółki

od 500 zł / mc

Księgi rachunkowe to rejestracja obrotów i sald oraz wykaz pasywów i aktywów firmy. Obsługujemy: Sp. z o.o., Cywilne oraz Komandytowe.

Dodatkowe korzyści:

Nie pobieramy opłat za wiele czynności, które są znaczącym wydatkiem u naszej konkurencji. Zawsze wiesz ile zapłacisz w danym miesiącu!

Pomoc w rejestracji firmy GRATIS!

Plus Zgłoszenie do VAT i ZUS GRATIS!

Plus Wniosek dot. proporcji VAT GRATIS!

Korekta deklaracji GRATIS!

Plus Ewidencja środków trwałych GRATIS!

Plus Deklaracja roczna PIT i ZUS GRATIS!

Aktualizacje danych w US GRATIS!

Plus Obsługa najmu prywatnego GRATIS!

Plus Zawieszenie firmy GRATIS!

Program do faktur GRATIS!

Plus Wysyłka deklaracji ZUS GRATIS!

Plus Ustalenie stawek ryczałtu GRATIS!

Ponadto nieustannie dodajemy nowe narzędzia dla naszych klientów takie jak: gotowe wzory dokumentów, materiały edukacyjne, kalkulatory i wiele innych.

Napisz do nas:


  Nowoczesna księgowość Online

  RACH – CIACH to biuro rachunkowe działające w sieci. Z tego typu świadczeń korzysta coraz więcej osób, ponieważ jest to komfortowe, nie trzeba wychodzić z domu, żeby skontaktować się z ekspertami. Wystarczy zobaczyć ofertę, wysłać zapytanie adekwatne do swojego profilu zarządzania działalności oraz czekać na prędką wycenę. Zaprezentowane biuro rachunkowe Wawer ma nieograniczony zasięg i może obsłużyć klientów z całego kraju, właśnie dlatego że działalność prowadzi online. Zadaniem doświadczonych pracowników jest odciążenie klienta od zbędnej biurokracji, aby mógł skupiać się w 100% na rozwijaniu swojego biznesu. Profesjonalny team roztacza opiekę nad rachunkami biznesmena, realizując wszystko o czasie, precyzyjnie a także w niewygórowanej cenie. Poza wykwalifikowaną księgową team RACH – CIACH tworzą specjaliści od zarządzania procesami z obszaru finansów a także IT i marketingu. Dlatego można być pewnym, że wszystko zostanie wykonane sprawnie oraz z doskonałym wynikiem. Biuro internetowe pracuje nienagannie, gdyż wszystkiego pilnują specjaliści. Z biurem rachunkowym można skontaktować się dzwonić, mailowo lub uzupełniając formularz na witrynie www. Dokładna wycena każdej usługi obejmuje: branżę, liczbę dokumentów do opracowania co miesiąc, rodzaj działalności, typ ewidencji, kwestie podejmowania transakcji zagranicznych, rozliczenia ZUS, a także liczbę pracowników. Wyceny dla każdego pracownika przygotowywane są indywidualnie, a klienci doceniają taką współpracę.

  biuro rachunkowe Wawer
  Biuro rachunkowe Wawer

  Zalety skorzystania z wirtualnego biura rachunkowego RACH–CIACH są tak motywujące, że właściciele firm coraz częściej zdecydowani są na korzystanie z podanych świadczeń. Jako, że firma realizuje świadczenia zdalnie, to może współpracować z zleceniodawcmi z całego kraju. Tym bardziej zaś mogą zyskać przedsiębiorcy, którzy współpracują z księgowa Wawer, bo mogą odebrać dokumenty samodzielnie. Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na współpracę ze wskazanym biurem rachunkowym dostaje darmową stronę www wraz ze skrzynką pocztową. Witryna firmowa zleceniodawcy pozostaje w zgodzie z ustaleniami optymalizacji oraz pozycjonowania. To odróżnia biuro RACH – CIACH na tle innych biur konkurencyjnych. Elektroniczne przekazanie faktur bez konieczności osobistej wizyty w biurze księgowym jest dużym zaoszczędzeniem czasu. Dodatkowo, przedsiębiorca może zajrzeć do dokumentów firmy, w wybranym przez siebie czasie, niezależnie od tego, gdzie przebywa. Całościowa obsługa online bazuje na tym, że wymiana wszystkich dokumentów ma miejsce przy pomocy narzędzi internetowych opracowanych przez ekspertów RACH – CIACH. Klienci uzyskując dostęp do podglądu danych księgowych w opcji 24/7 mogą regularnie sprawdzać własne finanse, płynność firmy, albo wysokość podatku dochodowego i VAT. W ramach współpracy można również skorzystać z bezpłatnego programu do wystawiania faktur, jakie w prosty sposób wysyła się do zleceniodawcy. Każdy, kto docenia sobie wygodę oraz ciągły dostęp do danych finansowych firmy powinien bliżej przyjrzeć się świadczeniom RACH – CIACH. Głównie, oferta skierowana jest do małych przedsiębiorców.

  Księgowość Wawer Wideo

  Oferta biura rachunkowego online, a więc biura RACH – CIACH opracowana jest z myślą o przedsiębiorcach z całego kraju, dlatego księgowość Wawer w trybie zdalnym jest coraz częściej wybierana. Każdy przedsiębiorca uzyskuje osobistego opiekuna, dzięki czemu standardowa komunikacja jest sprawna. Biuro to prosperuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, wobec czego klient na bieżąco może rozwiązać nie tylko zlecenia stałe, ale też nieoczekiwane. W dodatku, na witrynie internetowej biura udostępnione są wzory często wybieranych dokumentów, żeby klient mógł zaoszczędzić czas, gdy w określonej chwili potrzebuje jednego z nich. Przedsiębiorcy mogą w każdej chwili zalogować się do panelu księgowego i sprawdzać finanse firmy, też na smartfonie. Dokładna oferta dotyczy dziedzin jakimi są: ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, kwestie pracownicze i inne świadczenia. W ramach świadczeń szczegółowych specjaliści od finansów realizują ważne kwestie, wpływające na doskonałe prosperowanie przedsiębiorstwa. O ile jest taka potrzeba, mogą również podjąć się zadań dodatkowych. Nad tym, by system działał sprawnie czuwają natomiast specjaliści od informatyki. Klient zawsze może korzystać z dokumentów firmowych, bo są one przygotowane regularnie. Co więcej, w obrębie usług RACH – CIACH oferuje wsparcie w promowaniu firmy w sieci, czym będą zajmować się specjaliści od marketingu.