Baner biura rachunkowego online

Biuro rachunkowe Ursynów

Skup się na tym co ważne - papierkową robotę zostaw nam!

Opinie o firmie 5,0 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 8 opinii

Biuro rachunkowe (Ursynów) Rach-Ciach to terminowe, niedrogie i pewne rozliczanie Twojej firmy.

Usługi księgowe: Dąbrówka, Grabów, Jeziorki Północne, Jeziorki Południowe, Kabaty Natolin, Pyry, Skarpa Powsińska, Stary Służew, Stary Imielin, Teren Wydzielony Rezerwat „Las Kabacki”, Ursynów Centrum, Ursynów Północny, Wyczółki.

Ryczałt

od 120 zł / mc

Ryczałt ewidencjonowany jest uproszczoną formą opodatkowania dlatego cena jego obsługi jest bardzo atrakcyjna.

KPiR

od 160 zł / mc

Książka przychodów i rozchodów to najpopularniejsza forma opodatkowania wymagająca większych nakładów pracy.

Spółki

od 500 zł / mc

Księgi rachunkowe to rejestracja obrotów i sald oraz wykaz pasywów i aktywów firmy. Obsługujemy: Sp. z o.o., Cywilne oraz Komandytowe.

Dodatkowe korzyści:

Nie pobieramy opłat za wiele czynności, które są znaczącym wydatkiem u naszej konkurencji. Zawsze wiesz ile zapłacisz w danym miesiącu!

Pomoc w rejestracji firmy GRATIS!

Plus Zgłoszenie do VAT i ZUS GRATIS!

Plus Wniosek dot. proporcji VAT GRATIS!

Korekta deklaracji GRATIS!

Plus Ewidencja środków trwałych GRATIS!

Plus Deklaracja roczna PIT i ZUS GRATIS!

Aktualizacje danych w US GRATIS!

Plus Obsługa najmu prywatnego GRATIS!

Plus Zawieszenie firmy GRATIS!

Program do faktur GRATIS!

Plus Wysyłka deklaracji ZUS GRATIS!

Plus Ustalenie stawek ryczałtu GRATIS!

Ponadto nieustannie dodajemy nowe narzędzia dla naszych klientów takie jak: gotowe wzory dokumentów, materiały edukacyjne, kalkulatory i wiele innych.

Napisz do nas:


  Nowoczesna księgowość Online

  RACH – CIACH to biuro rachunkowe funkcjonujące w trybie online. Z takich usług robi użytek coraz więcej osób, bo jest to wygodne, nie trzeba wychodzić z domu, by skonsultować się z profesjonalistami. Wystarczy przejrzeć ofertę, wysłać zapytanie odpowiednie do własnego profilu zarządzania działalności oraz poczekać na prędką wycenę. Zaprezentowane biuro rachunkowe Ursynów ma spory zasięg i może obsłużyć interesantów z całego kraju, dokładnie dlatego że działalność prowadzi wirtualnie. Zadaniem doświadczonych specjalistów jest odciążenie zleceniodawcy od niepotrzebnej biurokracji, aby mógł skupić się stuprocentowo na rozwoju swojego interesu. Doświadczony zespół czuwa nad finansami przedsiębiorcy, realizując wszystko o czasie, precyzyjnie a także w niewygórowanej cenie. Poza profesjonalną księgową zespół RACH – CIACH tworzą specjaliści od zarządzania procesami z obszaru finansów oraz IT i marketingu. Dlatego można mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez opóźnień oraz z doskonałym efektem. Biuro wirtualne realizuje usługi nienagannie, ponieważ wszystkiego pilnują eksperci. Z biurem księgowym można skontaktować się dzwonić, wysyłając e mail albo wypełniając kwestionariusz na witrynie www. Precyzyjna wycena wszystkich usług obejmuje: branżę, liczbę dokumentów do opracowania w każdym miesiącu, typ działalności, rodzaj ewidencji, sprawy związane z podejmowaniem transakcji zagranicznych, rozliczenia ZUS, a także liczbę pracowników. Kosztorysy dla każdego zleceniodawcy przygotowywane są indywidualnie, a zleceniodawcy doceniają tę współpracę.

  biuro rachunkowe Ursynów
  Biuro rachunkowe Ursynów

  Walory skorzystania z działającego w sieci biura rachunkowego RACH–CIACH są na tyle motywujące, że właściciele firm coraz częściej decydują się na korzystanie z podanych świadczeń. Ze względu na to, że biuro oferuje usługi w trybie zdalnym, to może nawiązać współpracę z klientami z całego kraju. Wyjątkowo zaś zyskują klienci, którzy współpracują z księgowa Ursynów, gdyż mogą odbierać dokumenty osobiście. Każdy zleceniodawca, który zdecyduje się na współpracę ze wskazanym biurem rachunkowym otrzymuje w gratisie stronę online wraz ze skrzynką pocztową. Strona firmowa zleceniodawcy pozostaje w zgodzie z ustaleniami optymalizacji oraz pozycjonowania. To wyróżnia firmę RACH – CIACH na tle innych biur konkurencji. Elektroniczne przekazywanie faktur bez konieczności osobistej wizyty w biurze księgowym jest ogromnym zaoszczędzeniem czasu. Dodatkowo, przedsiębiorca może zajrzeć do dokumentów firmowych, w wybranym przez siebie czasie, abstrahując od tego, gdzie się znajduje. Pełna obsługa wirtualna bazuje na tym, że wymiana wszystkich dokumentów odbywa się przy wykorzystaniu narzędzi online przygotowanych przez specjalistów RACH – CIACH. Klienci uzyskując wgląd do podglądu danych księgowych w opcji 24/7 mogą na bieżąco kontrolować swoje finanse, płynność firmy, albo wysokość podatku dochodowego i VAT. W ramach współpracy można też korzystać z darmowego programu do wystawiania faktur, jakie w łatwy sposób przesyła się do zleceniodawcy. Każdy, kto docenia sobie wygodę i stały wgląd do danych finansowych firmy musi z bliska przyglądać się usługom RACH – CIACH. Przede wszystkim, oferta kierowana jest do małych przedsiębiorców.

  Księgowość Ursynów Wideo

  Oferta biura rachunkowego online, czyli biura RACH – CIACH wystosowana jest z myślą o klientach z całego kraju, a więc księgowość Ursynów zdalnie jest coraz częściej wybierana. Każdy klient otrzymuje osobistego opiekuna, dzięki czemu standardowa komunikacja jest sprawna. Biuro to działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, wobec czego przedsiębiorca systematycznie może rozwiązać nie tylko kwestie stałe, ale też nieoczekiwane. W dodatku, na witrynie internetowej biura udostępnione są wzory często wybieranych dokumentów, aby konsument mógł oszczędzać czas, kiedy w konkretnej chwili wymaga jednego z nich. Przedsiębiorcy mogą w każdej chwili logować się do panelu księgowego i sprawdzać finanse firmy, też na smartfonie. Precyzyjna oferta dotyczy obszarów jakimi są: ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, kwestie pracownicze i pozostałe świadczenia. W obrębie świadczeń szczegółowych eksperci od finansów realizują najważniejsze kwestie, wpływające na doskonałe prosperowanie przedsiębiorstwa. O ile jest taka potrzeba, mogą również podjąć się zadań dodatkowych. Nad tym, żeby system działał sprawnie czuwają z kolei specjaliści od informatyki. Klient zawsze może korzystać z dokumentów firmowych, gdyż są one przygotowane regularnie. Co więcej, w obrębie usług RACH – CIACH oferuje pomoc w promocji firmy w Internecie, czym będą zajmować się eksperci od reklamy.