Baner biura rachunkowego online

Biuro rachunkowe Ursus

Skup się na tym co ważne - papierkową robotę zostaw nam!

Opinie o firmie 5,0 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 8 opinii

Biuro rachunkowe (Ursus) Rach-Ciach to terminowe, niedrogie i pewne rozliczanie Twojej firmy.

Usługi księgowe: Czechowice, Gołąbki, Niedźwiadek, Skorosze, Szamoty.

Ryczałt

od 120 zł / mc

Ryczałt ewidencjonowany jest uproszczoną formą opodatkowania dlatego cena jego obsługi jest bardzo atrakcyjna.

KPiR

od 160 zł / mc

Książka przychodów i rozchodów to najpopularniejsza forma opodatkowania wymagająca większych nakładów pracy.

Spółki

od 500 zł / mc

Księgi rachunkowe to rejestracja obrotów i sald oraz wykaz pasywów i aktywów firmy. Obsługujemy: Sp. z o.o., Cywilne oraz Komandytowe.

Dodatkowe korzyści:

Nie pobieramy opłat za wiele czynności, które są znaczącym wydatkiem u naszej konkurencji. Zawsze wiesz ile zapłacisz w danym miesiącu!

Pomoc w rejestracji firmy GRATIS!

Plus Zgłoszenie do VAT i ZUS GRATIS!

Plus Wniosek dot. proporcji VAT GRATIS!

Korekta deklaracji GRATIS!

Plus Ewidencja środków trwałych GRATIS!

Plus Deklaracja roczna PIT i ZUS GRATIS!

Aktualizacje danych w US GRATIS!

Plus Obsługa najmu prywatnego GRATIS!

Plus Zawieszenie firmy GRATIS!

Program do faktur GRATIS!

Plus Wysyłka deklaracji ZUS GRATIS!

Plus Ustalenie stawek ryczałtu GRATIS!

Ponadto nieustannie dodajemy nowe narzędzia dla naszych klientów takie jak: gotowe wzory dokumentów, materiały edukacyjne, kalkulatory i wiele innych.

Napisz do nas:


  Nowoczesna księgowość Online

  RACH – CIACH to biuro księgowe działające w Internecie. Z tego typu świadczeń robi użytek o wiele więcej osób, ponieważ jest to komfortowe, nie trzeba jechać do innej firmy, aby skontaktować się z ekspertami. Wystarczy zobaczyć propozycję usług, złożyć zapytanie odpowiednie do swojego profilu prowadzenia działalności i czekać na prędką wycenę. Podane biuro rachunkowe Ursus ma duży zasięg i może obsłużyć klientów z całego kraju, właśnie dlatego że działalność prowadzi internetowo. Celem doświadczonych pracowników jest odciążenie klienta od zbędnej biurokracji, aby mógł skupiać się stuprocentowo na rozwoju swojego biznesu. Profesjonalny zespół czuwa nad rachunkami biznesmena, wykonując wszystko terminowo, solidnie a także w niewygórowanej cenie. Poza wykwalifikowaną księgową zespół RACH – CIACH budują eksperci od zarządzania procesami z zakresu finansów a także IT i promocji. Z tego powodu można być pewnym, że wszystko zostanie wykonane bez opóźnień i z dobrym wynikiem. Biuro online pracuje wzorowo, gdyż nad wszystkim czuwają specjaliści. Z biurem księgowym można kontaktować się telefonicznie, mailowo lub wypełniając kwestionariusz na stronie internetowej. Dokładna wycena wszystkich usług obejmuje: branżę, liczbę dokumentów do przygotowania w każdym miesiącu, typ działalności, rodzaj ewidencji, sprawy związane z podejmowaniem transakcji zagranicznych, rozliczenia ZUS, a także liczbę pracowników. Wyceny dla każdego zleceniodawcy przygotowywane są indywidualnie, a klienci cenią tę formę współpracy.

  biuro rachunkowe Ursus
  Biuro rachunkowe Ursus

  Atuty skorzystania z działającego w sieci biura rachunkowego RACH–CIACH są na tyle wyraźne, że przedsiębiorcy coraz częściej zdecydowani są na korzystanie ze wskazanych świadczeń. Jako, że firma oferuje usługi zdalnie, to może współpracować z klientami z całej Polski. Szczególnie zaś mogą zyskać klienci, którzy nawiązują współpracę z księgowa Ursus, bo mogą odbierać dokumenty osobiście. Każdy zleceniodawca, który zdecyduje się na współpracę z podanym biurem rachunkowym otrzymuje w gratisie stronę www razem z e – mailem. Strona dla firmy klienta zgodna jest z regułami optymalizacji oraz pozycjonowania. To odróżnia firmę RACH – CIACH w porównaniu do biur konkurencyjnych. Elektroniczne przekazanie faktur bez konieczności osobistej wizyty w biurze księgowym jest dużym zaoszczędzeniem czasu. Dodatkowo, przedsiębiorca może zaglądać do dokumentów firmowych, w dowolnym czasie, niezależnie od tego, gdzie się znajduje. Pełna obsługa online bazuje na tym, że wymiana wszystkich dokumentów odbywa się przy wykorzystaniu narzędzi online przygotowanych przez ekspertów RACH – CIACH. Klienci uzyskując wgląd do podglądu danych księgowych w trybie 24/7 mogą systematycznie sprawdzać własne finanse, płynność firmy, bądź wysokość podatku dochodowego i VAT. W obrębie współpracy można też skorzystać z darmowego programu do wystawiania faktur, jakie w prosty sposób przesyła się do klienta. Każdy, kto docenia sobie wygodę i ciągły dostęp do danych finansowych firmy powinien z bliska przyjrzeć się świadczeniom RACH – CIACH. Głównie, oferta kierowana jest do małych przedsiębiorców.

  Księgowość Ursus Wideo

  Propozycja usług biura rachunkowego w sieci, czyli biura RACH – CIACH opracowana jest z myślą o przedsiębiorcach z całej Polski, dlatego księgowość Ursus w trybie zdalnym jest często wybierana. Każdy przedsiębiorca otrzymuje dedykowanego opiekuna, dzięki czemu codzienna komunikacja jest efektywna. Biuro to działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, wobec czego przedsiębiorca systematycznie może rozwiązać nie tylko kwestie stałe, ale też niespodziewane. Na dodatek, na witrynie www biura dostępne są wzory najczęściej dobieranych dokumentów, aby klient mógł zaoszczędzić czas, o ile w konkretnej chwili potrzebuje jednego z nich. Biznesmeni mogą zawsze zalogować się do systemu księgowego oraz sprawdzać stan finansowy firmy, też na smartfonie. Dokładna oferta dotyczy obszarów takich jak: ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, kwestie pracownicze oraz dodatkowe świadczenia. W obrębie usług szczegółowych eksperci od finansów realizują ważne kwestie, wpływające na dobre prosperowanie firmy. Jeżeli jest taka konieczność, mogą także podjąć się zadań dodatkowych. Nad tym, by system funkcjonował poprawnie czuwają z kolei informatycy. Klient w każdej chwili może korzystać z dokumentów firmowych, bo są one przygotowane na bieżąco. Co więcej, w ramach usług RACH – CIACH ma do zaoferowania wsparcie w promocji firmy w sieci, czym będą zajmować się specjaliści od marketingu.