Baner biura rachunkowego online

Biuro rachunkowe Targówek

Skup się na tym co ważne - papierkową robotę zostaw nam!

Opinie o firmie 5,0 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 8 opinii

Biuro rachunkowe (Targówek) Rach-Ciach to terminowe, niedrogie i pewne rozliczanie Twojej firmy.

Usługi księgowe: Elsnerów, Bródno, Bródno Podgrodzie, Targówek Fabryczny, Targówek Mieszkaniowy, Zacisze, Utrata.

Ryczałt

od 120 zł / mc

Ryczałt ewidencjonowany jest uproszczoną formą opodatkowania dlatego cena jego obsługi jest bardzo atrakcyjna.

KPiR

od 160 zł / mc

Książka przychodów i rozchodów to najpopularniejsza forma opodatkowania wymagająca większych nakładów pracy.

Spółki

od 500 zł / mc

Księgi rachunkowe to rejestracja obrotów i sald oraz wykaz pasywów i aktywów firmy. Obsługujemy: Sp. z o.o., Cywilne oraz Komandytowe.

Dodatkowe korzyści:

Nie pobieramy opłat za wiele czynności, które są znaczącym wydatkiem u naszej konkurencji. Zawsze wiesz ile zapłacisz w danym miesiącu!

Pomoc w rejestracji firmy GRATIS!

Plus Zgłoszenie do VAT i ZUS GRATIS!

Plus Wniosek dot. proporcji VAT GRATIS!

Korekta deklaracji GRATIS!

Plus Ewidencja środków trwałych GRATIS!

Plus Deklaracja roczna PIT i ZUS GRATIS!

Aktualizacje danych w US GRATIS!

Plus Obsługa najmu prywatnego GRATIS!

Plus Zawieszenie firmy GRATIS!

Program do faktur GRATIS!

Plus Wysyłka deklaracji ZUS GRATIS!

Plus Ustalenie stawek ryczałtu GRATIS!

Ponadto nieustannie dodajemy nowe narzędzia dla naszych klientów takie jak: gotowe wzory dokumentów, materiały edukacyjne, kalkulatory i wiele innych.

Napisz do nas:


  Nowoczesna księgowość Online

  RACH – CIACH to biuro rachunkowe funkcjonujące w Internecie. Z tego typu usług korzysta coraz więcej osób, gdyż jest to wygodne, nie trzeba jechać do innej firmy, by skontaktować się z ekspertami. Wystarczy przejrzeć propozycję usług, złożyć zapytanie odpowiednie do własnego profilu prowadzenia działalności oraz czekać na prędką wycenę. Wskazane biuro rachunkowe Targówek ma duży zasięg i może obsłużyć interesantów z całej Polski, dokładnie z tego względu że działalność zarządza online. Celem wykwalifikowanych ekspertów jest odciążenie zleceniodawcy od niepotrzebnej biurokracji, by mógł skupiać się w 100% na rozwoju własnego interesu. Doświadczony team roztacza opiekę nad rachunkami biznesmena, realizując wszystko o czasie, precyzyjnie a także w korzystnej cenie. Poza wykwalifikowaną księgową zespół RACH – CIACH budują specjaliści od zarządzania procesami z zakresu finansów oraz informatyki i marketingu. Dlatego można być pewnym, że wszystko będzie wykonane sprawnie i z świetnym efektem. Biuro internetowe pracuje nienagannie, gdyż wszystkiego pilnują specjaliści. Z biurem rachunkowym można skontaktować się dzwonić, wysyłając e mail albo wypełniając formularz na witrynie www. Dokładna wycena każdej usługi zawiera: branżę, ilość dokumentów do opracowania każdego miesiąca, rodzaj działalności, typ ewidencji, sprawy związane z podejmowaniem transakcji zagranicznych, rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, a także liczbę pracowników. Wyceny dla każdego pracownika opracowane są na indywidualnych zasadach, a zleceniodawcy doceniają tę formę współpracy.

  biuro rachunkowe Targówek
  Biuro rachunkowe Targówek

  Zalety skorzystania z wirtualnego biura rachunkowego RACH–CIACH są tak motywujące, że właściciele firm coraz częściej decydują się na korzystanie ze wskazanych usług. Jako, że firma realizuje świadczenia zdalnie, to może współpracować z klientami z całego kraju. Wyjątkowo natomiast mogą zyskać przedsiębiorcy, którzy nawiązują współpracę z księgowa Targówek, gdyż mogą odebrać dokumenty samodzielnie. Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na współpracę ze wskazanym biurem rachunkowym otrzymuje w gratisie stronę www wraz ze skrzynką pocztową. Witryna firmowa klienta zgodna jest z regułami optymalizacji oraz pozycjonowania. To odróżnia biuro RACH – CIACH na tle innych biur konkurencji. Elektroniczne przekazywanie faktur bez potrzeby osobistej wizyty w biurze księgowym jest ogromnym zaoszczędzeniem czasu. W dodatku, klient może zaglądać do dokumentów firmowych, w wybranym przez siebie czasie, abstrahując od tego, gdzie się znajduje. Pełna obsługa wirtualna opiera się na tym, że wymiana wszystkich dokumentów ma miejsce przy wykorzystaniu narzędzi internetowych przygotowanych przez ekspertów RACH – CIACH. Zleceniodawcy uzyskają wgląd do podglądu danych księgowych w trybie 24/7 mogą na bieżąco sprawdzić swoje finanse, płynność firmy, albo wysokość podatku dochodowego oraz VAT. W ramach współpracy można także korzystać z bezpłatnego programu do wystawienia faktur, jakie w prosty sposób wysyła się do klienta. Każdy, kto ceni sobie komfort i stały dostęp do danych finansowych firmy powinien bliżej przyglądać się świadczeniom RACH – CIACH. W głównej mierze, oferta skierowana jest do mikro przedsiębiorców.

  Księgowość Targówek Wideo

  Propozycja usług biura rachunkowego online, a więc biura RACH – CIACH opracowana jest z myślą o przedsiębiorcach z całej Polski, a więc księgowość Targówek zdalnie jest coraz częściej wybierana. Każdy klient uzyskuje dedykowanego opiekuna, dzięki czemu codzienna komunikacja jest sprawna. Biuro to funkcjonuje 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, wobec czego klient na bieżąco może rozwiązywać nie tylko kwestie stałe, lecz też nieoczekiwane. Na dodatek, na witrynie www biura udostępnione są wzory najczęściej dobieranych dokumentów, aby klient mógł oszczędzać czas, kiedy w konkretnej chwili wymaga jednego z nich. Przedsiębiorcy mogą w każdej chwili zalogować się do systemu księgowego i sprawdzać stan finansowy firmy, też na urządzeniach mobilnych. Dokładna oferta dotyczy obszarów jakimi są: ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, kwestie pracownicze i pozostałe usługi. W obrębie usług szczegółowych eksperci od finansów realizują najważniejsze kwestie, oddziałujące na dobre funkcjonowanie przedsiębiorstwa. O ile jest taka potrzeba, mogą też podejmować się zadań dodatkowych. Nad tym, żeby system funkcjonował sprawnie czuwają z kolei specjaliści od informatyki. Klient w każdej chwili może korzystać z dokumentów firmowych, gdyż są one przygotowane systematycznie. W dodatku, w ramach usług RACH – CIACH ma do zaoferowania wsparcie w promocji firmy w sieci, czym zajmują się specjaliści od marketingu.