Baner biura rachunkowego online

Biuro rachunkowe Śródmieście

Opinie o firmie 5,0 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 8 opinii

Biuro rachunkowe (Śródmieście) Rach-Ciach to terminowe, niedrogie i pewne rozliczanie Twojej firmy.

Usługi księgowe: Muranów, Nowe Miasto, Powiśle, Solec, Stare Miasto, Śródmieście Północne, Śródmieście Południowe, Ujazdów.

Ryczałt

od 100 zł / mc

(netto)


Ryczałt ewidencjonowany jest uproszczoną formą opodatkowania dlatego cena jego obsługi jest bardzo atrakcyjna.

KPiR

od 150 zł / mc

(netto)


Książka przychodów i rozchodów to najpopularniejsza forma opodatkowania wymagająca większych nakładów pracy.

Spółki

od 500 zł / mc

(netto)


Księgi rachunkowe to rejestracja obrotów i sald oraz wykaz pasywów i aktywów firmy. Obsługujemy: Sp. z o.o., Cywilne oraz Komandytowe.

* BONUS: STRONA WWW 1499 GRATIS!

 • Pomoc w rejestracji firmy
 • Odbiór dokumentów na prośbę klienta
 • Dostęp online do dokumentacji księgowej
 • Program do wystawiania faktur za darmo
 • Strona www dla Twojej firmy za darmo

Napisz do nas:


  Nowoczesna księgowość Online

  RACH – CIACH to biuro rachunkowe działające w sieci. Z takich usług korzysta coraz więcej osób, gdyż jest to komfortowe, nie trzeba wychodzić z domu, aby skontaktować się z profesjonalistami. Wystarczy przejrzeć propozycję usług, składać zapytanie adekwatne do swojego profilu zarządzania działalności oraz czekać na szybką wycenę. Podane biuro rachunkowe Śródmieście ma duży zasięg i może obsłużyć klientów z całego kraju, właśnie dlatego że firmę zarządza online. Celem wykwalifikowanych ekspertów jest odciążanie klienta od niepotrzebnej biurokracji, żeby mógł skupiać się stuprocentowo na rozwoju własnego biznesu. Profesjonalny zespół czuwa nad rachunkami przedsiębiorcy, wykonując wszystko terminowo, precyzyjnie a także w atrakcyjnej cenie. Poza wykwalifikowaną księgową team RACH – CIACH budują specjaliści od zarządzania procesami z obszaru finansów a także IT i promocji. Z tego względu można być pewnym, że wszystko zostanie zrealizowane sprawnie oraz z doskonałym efektem. Biuro wirtualne pracuje wzorowo, gdyż wszystkiego pilnują eksperci. Z biurem księgowym można skontaktować się dzwonić, mailowo albo uzupełniając kwestionariusz na witrynie internetowej. Szczegółowa wycena każdej usługi zawiera: branżę, liczbę dokumentów do przygotowania co miesiąc, rodzaj działalności, rodzaj ewidencji, sprawy związane z podejmowaniem transakcji zagranicznych, rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, a także liczbę pracowników. Kosztorysy dla każdego zleceniodawcy sporządzane są indywidualnie, a zleceniodawcy cenią taką formę współpracy.

  biuro rachunkowe Śródmieście
  Biuro rachunkowe Śródmieście

  Atuty skorzystania z działającego w sieci biura rachunkowego RACH – CIACH są tak przekonujące, że właściciele firm coraz częściej decydują się na skorzystanie ze wskazanych usług. Ze względu na to, że firma realizuje usługi zdalnie, to może współpracować z klientami z całego kraju. Tym bardziej natomiast zyskują klienci, którzy współpracują z księgowa Śródmieście, gdyż mogą odebrać dokumenty samodzielnie. Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na współpracę ze wskazanym biurem rachunkowym dostaje darmową witrynę www razem z e – mailem. Witryna firmowa zleceniodawcy zgodna jest z ustaleniami SEO. To wyróżnia firmę RACH – CIACH w porównaniu do biur konkurencyjnych. Elektroniczne przekazanie faktur bez konieczności osobistej wizyty w biurze księgowym jest ogromnym zaoszczędzeniem czasu. W dodatku, przedsiębiorca może zaglądać do dokumentów firmowych, w dowolnym czasie, niezależnie od tego, gdzie się znajduje. Kompleksowa obsługa online bazuje na tym, że wymiana wszystkich dokumentów ma miejsce przy pomocy narzędzi internetowych opracowanych przez specjalistów RACH – CIACH. Klienci uzyskają dostęp do podglądu danych księgowych w opcji 24/7 mogą systematycznie sprawdzić swoje finanse, płynność firmy, albo wysokość podatku dochodowego i VAT. W obrębie współpracy można również korzystać z bezpłatnego programu do wystawienia faktur, jakie w łatwy sposób wysyła się do klienta. Każdy, kto docenia sobie wygodę oraz ciągły dostęp do informacji finansowych firmy powinien bliżej przyglądać się usługom RACH – CIACH. W głównej mierze, oferta kierowana jest do małych przedsiębiorców.

  Księgowość Śródmieście Wideo

  Propozycja usług biura rachunkowego w sieci, a więc biura RACH – CIACH wystosowana jest z myślą o klientach z całego kraju, dlatego księgowość Śródmieście w trybie zdalnym jest często wybierana. Każdy przedsiębiorca uzyskuje osobistego opiekuna, dzięki czemu codzienna komunikacja jest sprawna. Biuro to działa całodobowo, przez siedem dni w tygodniu, wobec czego klient na bieżąco może rozwiązywać nie tylko zlecenia stałe, ale też niespodziewane. Dodatkowo, na witrynie internetowej biura dostępne są wzory często dobieranych dokumentów, aby klient mógł oszczędzać czas, kiedy w konkretnej chwili potrzebuje jednego z nich. Przedsiębiorcy mogą w każdej chwili zalogować się do systemu księgowego oraz sprawdzić stan finansowy firmy, również na smartfonie. Precyzyjna oferta dotyczy obszarów jakimi są: ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, kwestie pracownicze oraz pozostałe usługi. W obrębie świadczeń szczegółowych eksperci od finansów realizują ważne kwestie, oddziałujące na dobre funkcjonowanie przedsiębiorstwa. O ile jest taka konieczność, mogą także podejmować się zadań dodatkowych. Nad tym, żeby system działał sprawnie czuwają natomiast informatycy. Klient w każdej chwili może skorzystać z dokumentów firmowych, ponieważ są one przygotowane systematycznie. Co więcej, w obrębie usług RACH – CIACH ma do zaoferowania pomoc w promocji firmy w Internecie, czym będą zajmować się specjaliści od marketingu.