Baner biura rachunkowego online

Biuro rachunkowe Rembertów

Skup się na tym co ważne - papierkową robotę zostaw nam!

Opinie o firmie 5,0 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 8 opinii

Biuro rachunkowe (Rembertów) Rach-Ciach to terminowe, niedrogie i pewne rozliczanie Twojej firmy.

Usługi księgowe: Kawęczyn-Wygoda, Nowy Rembertów, Stary Rembertów.

Ryczałt

od 120 zł / mc

Ryczałt ewidencjonowany jest uproszczoną formą opodatkowania dlatego cena jego obsługi jest bardzo atrakcyjna.

KPiR

od 160 zł / mc

Książka przychodów i rozchodów to najpopularniejsza forma opodatkowania wymagająca większych nakładów pracy.

Spółki

od 500 zł / mc

Księgi rachunkowe to rejestracja obrotów i sald oraz wykaz pasywów i aktywów firmy. Obsługujemy: Sp. z o.o., Cywilne oraz Komandytowe.

Dodatkowe korzyści:

Nie pobieramy opłat za wiele czynności, które są znaczącym wydatkiem u naszej konkurencji. Zawsze wiesz ile zapłacisz w danym miesiącu!

Pomoc w rejestracji firmy GRATIS!

Plus Zgłoszenie do VAT i ZUS GRATIS!

Plus Wniosek dot. proporcji VAT GRATIS!

Korekta deklaracji GRATIS!

Plus Ewidencja środków trwałych GRATIS!

Plus Deklaracja roczna PIT i ZUS GRATIS!

Aktualizacje danych w US GRATIS!

Plus Obsługa najmu prywatnego GRATIS!

Plus Zawieszenie firmy GRATIS!

Program do faktur GRATIS!

Plus Wysyłka deklaracji ZUS GRATIS!

Plus Ustalenie stawek ryczałtu GRATIS!

Ponadto nieustannie dodajemy nowe narzędzia dla naszych klientów takie jak: gotowe wzory dokumentów, materiały edukacyjne, kalkulatory i wiele innych.

Napisz do nas:


  Nowoczesna księgowość Online

  RACH – CIACH to biuro rachunkowe działające w sieci. Z takich świadczeń robi użytek znacznie więcej osób, gdyż jest to wygodne, nie trzeba wychodzić z domu, aby skontaktować się z profesjonalistami. Wystarczy przeglądać propozycję usług, wysłać zapytanie adekwatne do własnego profilu prowadzenia działalności i czekać na prędką wycenę. Zaprezentowane biuro rachunkowe Rembertów ma nieograniczony zasięg i może obsłużyć interesantów z całej Polski, dokładnie dlatego że działalność prowadzi online. Zadaniem wykwalifikowanych pracowników jest odciążanie zleceniodawcy od niepotrzebnej biurokracji, aby mógł skupić się w 100% na rozwoju własnego biznesu. Doświadczony zespół roztacza opiekę nad finansami przedsiębiorcy, realizując wszystko w terminie, solidnie a także w niewygórowanej cenie. Poza wykwalifikowaną księgową zespół RACH – CIACH tworzą eksperci od zarządzania procesami z zakresu finansów a także IT i promocji. Z tego powodu można być pewnym, że wszystko będzie zrealizowane sprawnie oraz z świetnym wynikiem. Biuro internetowe realizuje usługi wzorowo, bo nad wszystkim czuwają specjaliści. Z biurem rachunkowym można skontaktować się dzwonić, mailowo albo uzupełniając formularz na stronie internetowej. Szczegółowa wycena wszystkich usług obejmuje: branżę, ilość dokumentów do przygotowania co miesiąc, typ działalności, rodzaj ewidencji, kwestie podejmowania transakcji zagranicznych, rozliczenia ZUS, a także liczbę pracowników. Wyceny dla każdego zleceniodawcy przygotowywane są na indywidualnych zasadach, a zleceniodawcy doceniają tę współpracę.

  biuro rachunkowe Rembertów
  Biuro rachunkowe Rembertów

  Zalety korzystania z wirtualnego biura rachunkowego RACH–CIACH są tak przekonujące, że właściciele firm często zdecydowani są na korzystanie z podanych usług. Jako, że biuro realizuje świadczenia w trybie zdalnym, to może nawiązać współpracę z klientami z całej Polski. Tym bardziej natomiast mogą zyskać klienci, którzy nawiązują współpracę z księgowa Rembertów, gdyż mogą odebrać dokumenty osobiście. Każdy zleceniodawca, który zdecydowany jest na współpracę ze wskazanym biurem rachunkowym otrzymuje w gratisie witrynę online wraz z e – mailem. Strona dla firmy klienta zgodna jest z zasadami SEO. To odróżnia biuro RACH – CIACH w porównaniu do biur konkurencji. Elektroniczne przekazywanie faktur bez konieczności osobistej wizyty w biurze rachunkowym jest sporym zaoszczędzeniem czasu. Ponadto, klient może zajrzeć do dokumentów firmowych, w wybranym przez siebie czasie, niezależnie od tego, gdzie przebywa. Pełna obsługa online bazuje na tym, że wymiana wszystkich dokumentów odbywa się przy pomocy narzędzi internetowych przygotowanych przez ekspertów RACH – CIACH. Klienci uzyskując wgląd do podglądu danych rachunkowym w opcji 24/7 mogą na bieżąco sprawdzić własne finanse, płynność firmy, czy wysokość podatku dochodowego oraz VAT. W obrębie współpracy można też korzystać z bezpłatnego programu do wystawiania faktur, jakie w łatwy sposób wysyła się do zleceniodawcy. Każdy, kto docenia sobie komfort oraz stały wgląd do informacji finansowych firmy musi z bliska przyglądać się usługom RACH – CIACH. W głównej mierze, oferta kierowana jest do mikro przedsiębiorców.

  Księgowość Rembertów Wideo

  Oferta biura rachunkowego online, a więc biura RACH – CIACH opracowana jest z myślą o klientach z całego kraju, a więc księgowość Rembertów zdalnie jest coraz częściej wybierana. Każdy przedsiębiorca uzyskuje dedykowanego opiekuna, dzięki czemu codzienna komunikacja jest efektywna. Biuro to funkcjonuje 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, a więc klient na bieżąco może rozwiązać nie tylko kwestie stałe, lecz też nieoczekiwane. Dodatkowo, na stronie www biura dostępne są wzory często wybieranych dokumentów, aby konsument mógł oszczędzać czas, o ile w konkretnej chwili potrzebuje jednego z nich. Biznesmeni mogą w każdej chwili logować się do panelu księgowego i sprawdzać stan finansowy firmy, także na smartfonie. Precyzyjna oferta dotyczy obszarów jakimi są: ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, kwestie pracownicze i pozostałe usługi. W obrębie usług szczegółowych specjaliści od finansów realizują najważniejsze kwestie, oddziałujące na doskonałe prosperowanie firmy. Jeżeli jest taka konieczność, mogą również podejmować się zadań dodatkowych. Nad tym, aby system funkcjonował poprawnie czuwają natomiast informatycy. Klient w każdej chwili może skorzystać z dokumentów firmowych, ponieważ są one opracowane na bieżąco. W dodatku, w ramach usług RACH – CIACH oferuje pomoc w promowaniu przedsiębiorstwa w Internecie, czym zajmują się eksperci od marketingu.