Baner biura rachunkowego online

Biuro rachunkowe Praga Południe

Skup się na tym co ważne - papierkową robotę zostaw nam!

Opinie o firmie 5,0 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 8 opinii

Biuro rachunkowe (Praga Południe) Rach-Ciach to terminowe, niedrogie i pewne rozliczanie Twojej firmy.

Usługi księgowe: Gocław, Gocławek, Grochów, Kamionek, Olszynka Grochowska, Saska Kępa.

Ryczałt

od 120 zł / mc

Ryczałt ewidencjonowany jest uproszczoną formą opodatkowania dlatego cena jego obsługi jest bardzo atrakcyjna.

KPiR

od 160 zł / mc

Książka przychodów i rozchodów to najpopularniejsza forma opodatkowania wymagająca większych nakładów pracy.

Spółki

od 500 zł / mc

Księgi rachunkowe to rejestracja obrotów i sald oraz wykaz pasywów i aktywów firmy. Obsługujemy: Sp. z o.o., Cywilne oraz Komandytowe.

Dodatkowe korzyści:

Nie pobieramy opłat za wiele czynności, które są znaczącym wydatkiem u naszej konkurencji. Zawsze wiesz ile zapłacisz w danym miesiącu!

Pomoc w rejestracji firmy GRATIS!

Plus Zgłoszenie do VAT i ZUS GRATIS!

Plus Wniosek dot. proporcji VAT GRATIS!

Korekta deklaracji GRATIS!

Plus Ewidencja środków trwałych GRATIS!

Plus Deklaracja roczna PIT i ZUS GRATIS!

Aktualizacje danych w US GRATIS!

Plus Obsługa najmu prywatnego GRATIS!

Plus Zawieszenie firmy GRATIS!

Program do faktur GRATIS!

Plus Wysyłka deklaracji ZUS GRATIS!

Plus Ustalenie stawek ryczałtu GRATIS!

Ponadto nieustannie dodajemy nowe narzędzia dla naszych klientów takie jak: gotowe wzory dokumentów, materiały edukacyjne, kalkulatory i wiele innych.

Napisz do nas:


  Nowoczesna księgowość Online

  RACH – CIACH to biuro księgowe działające w sieci. Z tego typu świadczeń robi użytek o wiele więcej osób, gdyż jest to wygodne, nie trzeba jechać do innej firmy, żeby skontaktować się z profesjonalistami. Wystarczy zobaczyć propozycję usług, składać zapytanie odpowiednie do własnego profilu zarządzania działalności i czekać na prędką wycenę. Zaprezentowane biuro rachunkowe Praga Południe ma nieograniczony zasięg i może obsłużyć interesantów z całej Polski, właśnie dlatego że firmę zarządza wirtualnie. Celem doświadczonych specjalistów jest odciążenie zleceniodawcy od niepotrzebnej biurokracji, aby mógł skupić się w 100% na rozwoju własnego biznesu. Profesjonalny zespół czuwa nad finansami biznesmena, wykonując wszystko w terminie, rzetelnie a także w korzystnej cenie. Poza profesjonalną księgową team RACH – CIACH tworzą specjaliści od zarządzania procesami z obszaru finansów a także informatyki i marketingu. Dlatego można być pewnym, że wszystko zostanie zrealizowane bez opóźnień oraz z dobrym wynikiem. Biuro online realizuje usługi wzorcowo, gdyż nad wszystkim czuwają eksperci. Z biurem księgowym można skontaktować się telefonicznie, mailowo albo uzupełniając formularz na witrynie www. Precyzyjna wycena każdej usługi zawiera: branżę, liczbę dokumentów do opracowania w każdym miesiącu, typ działalności, rodzaj ewidencji, sprawy związane z podejmowaniem transakcji zagranicznych, rozliczenia ZUS, jak i liczbę pracowników. Wyceny dla każdego zleceniodawcy przygotowywane są indywidualnie, a klienci doceniają tę formę współpracy.

  biuro rachunkowe Praga Południe
  Biuro rachunkowe Praga Południe

  Zalety korzystania z wirtualnego biura rachunkowego RACH–CIACH są tak wyraźne, że przedsiębiorcy często zdecydowani są na skorzystanie ze wskazanych świadczeń. Jako, że firma realizuje usługi zdalnie, to może współpracować z zleceniodawcmi z całego kraju. Szczególnie zaś mogą zyskać klienci, którzy współpracują z księgowa Praga Południe, ponieważ mogą odbierać dokumenty samodzielnie. Każdy zleceniodawca, który zdecydowany jest na współpracę ze wskazanym biurem rachunkowym otrzymuje darmową witrynę online wraz ze skrzynką pocztową. Witryna firmowa klienta zgodna jest z regułami SEO. To odróżnia firmę RACH – CIACH na tle innych biur konkurencyjnych. Elektroniczne przekazywanie faktur bez potrzeby osobistej wizyty w biurze księgowym jest ogromnym zaoszczędzeniem czasu. W dodatku, klient może zaglądać do dokumentów firmy, w wybranym przez siebie czasie, niezależnie od tego, gdzie się znajduje. Kompleksowa obsługa online opiera się na tym, że wymiana wszystkich dokumentów odbywa się przy pomocy narzędzi online opracowanych przez ekspertów RACH – CIACH. Klienci uzyskają wgląd do podglądu danych księgowych w opcji 24/7 mogą regularnie sprawdzać swoje finanse, płynność firmy, czy wysokość podatku dochodowego i VAT. W ramach współpracy można także korzystać z darmowego programu do wystawienia faktur, jakie w łatwy sposób przesyła się do zleceniodawcy. Każdy, kto docenia sobie wygodę oraz stały dostęp do informacji finansowych firmy powinien z bliska przyglądać się świadczeniom RACH – CIACH. W głównej mierze, oferta kierowana jest do mikro przedsiębiorców.

  Księgowość Praga Południe Wideo

  Oferta biura rachunkowego w sieci, czyli biura RACH – CIACH wystosowana jest z myślą o klientach z całego kraju, dlatego księgowość Praga Południe zdalnie jest coraz częściej wybierana. Każdy przedsiębiorca otrzymuje dedykowanego opiekuna, dzięki czemu codzienna komunikacja jest efektywna. Biuro to funkcjonuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, dlatego przedsiębiorca regularnie może rozwiązywać nie tylko kwestie stałe, ale też nieoczekiwane. Na dodatek, na witrynie internetowej biura dostępne są wzory najczęściej dobieranych dokumentów, aby klient mógł zaoszczędzić czas, kiedy w określonej chwili potrzebuje jednego z nich. Biznesmeni mogą zawsze zalogować się do panelu księgowego i sprawdzać finanse firmy, też na smartfonie. Szczegółowa oferta dotyczy dziedzin takich jak: ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, kwestie pracownicze i pozostałe świadczenia. W ramach świadczeń szczegółowych specjaliści od finansów zrealizują ważne kwestie, wpływające na doskonałe funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Jeśli jest taka potrzeba, mogą także podjąć się zadań dodatkowych. Nad tym, żeby system funkcjonował sprawnie czuwają z kolei specjaliści od informatyki. Klient w każdej chwili może korzystać z dokumentów firmowych, gdyż są one przygotowane regularnie. Mało tego, w obrębie usług RACH – CIACH ma do zaoferowania pomoc w promowaniu firmy w Internecie, czym zajmują się eksperci od marketingu.