Baner biura rachunkowego online

Biuro rachunkowe Praga Północ

Skup się na tym co ważne - papierkową robotę zostaw nam!

Opinie o firmie 5,0 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 8 opinii

Biuro rachunkowe (Praga Północ) Rach-Ciach to terminowe, niedrogie i pewne rozliczanie Twojej firmy.

Usługi księgowe: Nowa Praga, Pelcowizna, Stara Praga, Szmulowizna.

Ryczałt

od 120 zł / mc

Ryczałt ewidencjonowany jest uproszczoną formą opodatkowania dlatego cena jego obsługi jest bardzo atrakcyjna.

KPiR

od 160 zł / mc

Książka przychodów i rozchodów to najpopularniejsza forma opodatkowania wymagająca większych nakładów pracy.

Spółki

od 500 zł / mc

Księgi rachunkowe to rejestracja obrotów i sald oraz wykaz pasywów i aktywów firmy. Obsługujemy: Sp. z o.o., Cywilne oraz Komandytowe.

Dodatkowe korzyści:

Nie pobieramy opłat za wiele czynności, które są znaczącym wydatkiem u naszej konkurencji. Zawsze wiesz ile zapłacisz w danym miesiącu!

Pomoc w rejestracji firmy GRATIS!

Plus Zgłoszenie do VAT i ZUS GRATIS!

Plus Wniosek dot. proporcji VAT GRATIS!

Korekta deklaracji GRATIS!

Plus Ewidencja środków trwałych GRATIS!

Plus Deklaracja roczna PIT i ZUS GRATIS!

Aktualizacje danych w US GRATIS!

Plus Obsługa najmu prywatnego GRATIS!

Plus Zawieszenie firmy GRATIS!

Program do faktur GRATIS!

Plus Wysyłka deklaracji ZUS GRATIS!

Plus Ustalenie stawek ryczałtu GRATIS!

Ponadto nieustannie dodajemy nowe narzędzia dla naszych klientów takie jak: gotowe wzory dokumentów, materiały edukacyjne, kalkulatory i wiele innych.

Napisz do nas:


  Nowoczesna księgowość Online

  RACH – CIACH to biuro księgowe działające w Internecie. Z takich świadczeń korzysta znacznie więcej osób, bo jest to komfortowe, nie trzeba jechać do innej firmy, żeby skontaktować się z profesjonalistami. Wystarczy zobaczyć propozycję usług, wysłać zapytanie adekwatne do swojego profilu prowadzenia działalności oraz czekać na szybką wycenę. Podane biuro rachunkowe Praga Północ ma duży zasięg i może obsługiwać interesantów z całej Polski, dokładnie dlatego że działalność prowadzi internetowo. Celem doświadczonych pracowników jest odciążanie klienta od niepotrzebnej biurokracji, aby mógł skupiać się w 100% na rozwoju swojego biznesu. Doświadczony zespół roztacza opiekę nad finansami przedsiębiorcy, wykonując wszystko w terminie, rzetelnie a także w korzystnej cenie. Poza wykwalifikowaną księgową zespół RACH – CIACH budują specjaliści od zarządzania procesami z zakresu finansów a także informatyki i promocji. Z tego powodu można mieć pewność, że wszystko zostanie zrealizowane bez opóźnień oraz z dobrym rezultatem. Biuro internetowe pracuje nienagannie, bo wszystkiego pilnują eksperci. Z biurem rachunkowym można skontaktować się telefonicznie, mailowo lub uzupełniając formularz na stronie internetowej. Precyzyjna wycena każdej usługi zawiera: branżę, ilość dokumentów do opracowania każdego miesiąca, rodzaj działalności, typ ewidencji, kwestie podejmowania transakcji zagranicznych, rozliczenia ZUS, jak i liczbę pracowników. Wyceny dla każdego pracownika sporządzane są na indywidualnych zasadach, a klienci doceniają taką współpracę.

  biuro rachunkowe Praga Północ
  Biuro rachunkowe Praga Północ

  Walory korzystania z wirtualnego biura rachunkowego RACH–CIACH są na tyle przekonujące, że właściciele firm coraz częściej decydują się na skorzystanie z podanych usług. Ze względu na to, że firma oferuje świadczenia zdalnie, to może nawiązać współpracę z zleceniodawcmi z całego kraju. Tym bardziej zaś mogą zyskać przedsiębiorcy, którzy współpracują z księgowa Praga Północ, gdyż mogą odebrać dokumenty samodzielnie. Każdy klient, który zdecyduje się na współpracę ze wskazanym biurem rachunkowym otrzymuje w gratisie stronę www wraz z e – mailem. Witryna firmowa klienta pozostaje w zgodzie z regułami SEO. To odróżnia biuro RACH – CIACH na tle innych biur konkurencji. Elektroniczne przekazanie faktur bez konieczności osobistej wizyty w biurze rachunkowym jest dużym zaoszczędzeniem czasu. Ponadto, klient może zaglądać do dokumentów firmy, w dowolnym czasie, niezależnie od tego, gdzie przebywa. Pełna obsługa wirtualna opiera się na tym, że wymiana wszystkich dokumentów ma miejsce przy pomocy narzędzi online przygotowanych przez ekspertów RACH – CIACH. Klienci uzyskując dostęp do podglądu danych księgowych w trybie 24/7 mogą na bieżąco sprawdzić własne finanse, płynność firmy, czy wysokość podatku dochodowego i VAT. W obrębie współpracy można też korzystać z bezpłatnego programu do wystawiania faktur, jakie w łatwy sposób wysyła się do klienta. Każdy, kto ceni sobie wygodę oraz stały wgląd do informacji finansowych firmy musi z bliska przyglądać się świadczeniom RACH – CIACH. W głównej mierze, oferta skierowana jest do małych przedsiębiorców.

  Księgowość Praga Północ Wideo

  Propozycja usług biura rachunkowego online, a więc biura RACH – CIACH wystosowana jest z myślą o przedsiębiorcach z całego kraju, dlatego księgowość Praga Południe w trybie zdalnym jest coraz częściej wybierana. Każdy przedsiębiorca otrzymuje osobistego opiekuna, dzięki czemu standardowa komunikacja jest efektywna. Biuro to działa 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, dlatego klient regularnie może rozwiązać nie tylko kwestie stałe, lecz też nieoczekiwane. W dodatku, na witrynie internetowej biura udostępnione są wzory najczęściej wybieranych dokumentów, żeby klient mógł oszczędzać czas, o ile w określonej chwili wymaga jednego z nich. Biznesmeni mogą w każdej chwili zalogować się do panelu księgowego i sprawdzać stan finansowy firmy, też na smartfonie. Szczegółowa oferta dotyczy obszarów takich jak: ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, kwestie pracownicze oraz pozostałe świadczenia. W ramach świadczeń szczegółowych eksperci od finansów realizują najważniejsze kwestie, wpływające na dobre prosperowanie firmy. Jeśli jest taka potrzeba, mogą także podejmować się zadań dodatkowych. Nad tym, żeby system funkcjonował poprawnie czuwają z kolei specjaliści od informatyki. Klient w każdej chwili może skorzystać z dokumentów firmowych, bo są one opracowane systematycznie. W dodatku, w obrębie usług RACH – CIACH oferuje wsparcie w promocji firmy w sieci, czym zajmują się specjaliści od marketingu.