Baner biura rachunkowego online

Biuro rachunkowe Ochota

Skup się na tym co ważne - papierkową robotę zostaw nam!

Opinie o firmie 5,0 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 8 opinii

Biuro rachunkowe (Ochota) Rach-Ciach to terminowe, niedrogie i pewne rozliczanie Twojej firmy.

Usługi księgowe: Filtry, Rakowiec, Stara Ochota, Szczęśliwice.

Ryczałt

od 120 zł / mc

Ryczałt ewidencjonowany jest uproszczoną formą opodatkowania dlatego cena jego obsługi jest bardzo atrakcyjna.

KPiR

od 160 zł / mc

Książka przychodów i rozchodów to najpopularniejsza forma opodatkowania wymagająca większych nakładów pracy.

Spółki

od 500 zł / mc

Księgi rachunkowe to rejestracja obrotów i sald oraz wykaz pasywów i aktywów firmy. Obsługujemy: Sp. z o.o., Cywilne oraz Komandytowe.

Dodatkowe korzyści:

Nie pobieramy opłat za wiele czynności, które są znaczącym wydatkiem u naszej konkurencji. Zawsze wiesz ile zapłacisz w danym miesiącu!

Pomoc w rejestracji firmy GRATIS!

Plus Zgłoszenie do VAT i ZUS GRATIS!

Plus Wniosek dot. proporcji VAT GRATIS!

Korekta deklaracji GRATIS!

Plus Ewidencja środków trwałych GRATIS!

Plus Deklaracja roczna PIT i ZUS GRATIS!

Aktualizacje danych w US GRATIS!

Plus Obsługa najmu prywatnego GRATIS!

Plus Zawieszenie firmy GRATIS!

Program do faktur GRATIS!

Plus Wysyłka deklaracji ZUS GRATIS!

Plus Ustalenie stawek ryczałtu GRATIS!

Ponadto nieustannie dodajemy nowe narzędzia dla naszych klientów takie jak: gotowe wzory dokumentów, materiały edukacyjne, kalkulatory i wiele innych.

Napisz do nas:


  Nowoczesna księgowość Online

  RACH – CIACH to biuro księgowe funkcjonujące w Internecie. Z takich usług korzysta coraz więcej osób, bo jest to wygodne, nie trzeba wychodzić z domu, żeby skontaktować się z profesjonalistami. Wystarczy przejrzeć ofertę, wysłać zapytanie adekwatne do własnego profilu prowadzenia działalności i poczekać na prędką wycenę. Podane biuro rachunkowe Ochota ma spory zasięg i może obsłużyć klientów z całego kraju, dokładnie z tego powodu że firmę zarządza wirtualnie. Zadaniem doświadczonych ekspertów jest odciążenie zleceniodawcy od zbędnej biurokracji, aby mógł skupiać się stuprocentowo na rozwoju własnego biznesu. Doświadczony team roztacza opiekę nad rachunkami biznesmena, wykonując wszystko o czasie, rzetelnie oraz w atrakcyjnej cenie. Poza wykwalifikowaną księgową zespół RACH – CIACH tworzą eksperci od zarządzania procesami z obszaru finansów a także informatyki i marketingu. Z tego powodu można mieć pewność, że wszystko będzie zrealizowane bez opóźnień oraz z doskonałym rezultatem. Biuro wirtualne pracuje wzorowo, bo nad wszystkim czuwają specjaliści. Z biurem księgowym można kontaktować się telefonicznie, mailowo albo uzupełniając kwestionariusz na stronie internetowej. Precyzyjna wycena każdej usługi obejmuje: branżę, liczbę dokumentów do opracowania każdego miesiąca, typ działalności, typ ewidencji, sprawy związane z podejmowaniem transakcji zagranicznych, rozliczenia ZUS, jak i liczbę pracowników. Kosztorysy dla każdego pracownika sporządzane są indywidualnie, a zleceniodawcy doceniają taką formę współpracy.

  biuro rachunkowe Ochota
  Biuro rachunkowe Ochota

  Zalety korzystania z wirtualnego biura rachunkowego RACH–CIACH są na tyle przekonujące, że przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na skorzystanie ze wskazanych świadczeń. Z uwagi na to, że firma realizuje świadczenia zdalnie, to może współpracować z klientami z całego kraju. Wyjątkowo natomiast zyskują przedsiębiorcy, którzy współpracują z księgowa Ochota, bo mogą odebrać dokumenty osobiście. Każdy przedsiębiorca, który zdecydowany jest na współpracę z podanym biurem rachunkowym dostaje w gratisie witrynę internetową razem z e – mailem. Witryna dla firmy zleceniodawcy zgodna jest z ustaleniami optymalizacji oraz pozycjonowania. To wyróżnia firmę RACH – CIACH w porównaniu do biur konkurencyjnych. Elektroniczne przekazanie faktur bez konieczności osobistej wizyty w biurze rachunkowym jest ogromnym zaoszczędzeniem czasu. Ponadto, przedsiębiorca może zajrzeć do dokumentów firmowych, w dowolnym czasie, abstrahując od tego, gdzie się znajduje. Kompleksowa obsługa wirtualna bazuje na tym, że wymiana wszystkich dokumentów ma miejsce przy wykorzystaniu narzędzi internetowych przygotowanych przez ekspertów RACH – CIACH. Zleceniodawcy uzyskają wgląd do podglądu danych księgowych w opcji 24/7 mogą regularnie kontrolować swoje finanse, płynność firmy, czy wysokość podatku dochodowego i VAT. W ramach współpracy można również skorzystać z darmowego programu do wystawienia faktur, jakie w prosty sposób przesyła się do klienta. Każdy, kto docenia sobie wygodę i ciągły wgląd do informacji finansowych firmy powinien z bliska przyglądać się usługom RACH – CIACH. Głównie, oferta skierowana jest do małych przedsiębiorców.

  Księgowość Ochota Wideo

  Oferta biura rachunkowego działającego wirtualnie, a więc biura RACH – CIACH wystosowana jest z myślą o klientach z całego kraju, a więc księgowość Ochota zdalnie jest często wybierana. Każdy przedsiębiorca otrzymuje osobistego opiekuna, dzięki czemu codzienna komunikacja jest efektywna. Biuro to prosperuje 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, a więc klient systematycznie może rozwiązać nie tylko zlecenia stałe, ale też nieoczekiwane. Na dodatek, na witrynie internetowej biura dostępne są wzory często wybieranych dokumentów, by klient mógł oszczędzać czas, o ile w określonej chwili wymaga jednego z nich. Przedsiębiorcy mogą zawsze zalogować się do panelu księgowego oraz sprawdzać stan finansowy firmy, też na smartfonie. Dokładna oferta dotyczy obszarów jakimi są: ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, kwestie pracownicze oraz dodatkowe świadczenia. W obrębie świadczeń szczegółowych eksperci od finansów realizują najważniejsze kwestie, wpływające na doskonałe prosperowanie firmy. Jeżeli jest taka potrzeba, mogą również podjąć się zadań dodatkowych. Nad tym, aby system działał poprawnie czuwają z kolei specjaliści od informatyki. Klient zawsze może skorzystać z dokumentów firmowych, ponieważ są one przygotowane regularnie. Mało tego, w obrębie usług RACH – CIACH ma do zaoferowania wsparcie w promocji przedsiębiorstwa w sieci, czym będą zajmować się eksperci od reklamy.