Baner biura rachunkowego online

Biuro rachunkowe Mokotów

Skup się na tym co ważne - papierkową robotę zostaw nam!

Opinie o firmie 5,0 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 8 opinii

Biuro rachunkowe (Mokotów) Rach-Ciach to terminowe, niedrogie i pewne rozliczanie Twojej firmy.

Usługi księgowe: Augustówka, Czerniaków, Ksawerów, Służew, Służewiec, Sadyba, Siekierki, Sielce, Stary Mokotów, Stegny, Wierzbno, Wyględów.

Ryczałt

od 120 zł / mc

Ryczałt ewidencjonowany jest uproszczoną formą opodatkowania dlatego cena jego obsługi jest bardzo atrakcyjna.

KPiR

od 160 zł / mc

Książka przychodów i rozchodów to najpopularniejsza forma opodatkowania wymagająca większych nakładów pracy.

Spółki

od 500 zł / mc

Księgi rachunkowe to rejestracja obrotów i sald oraz wykaz pasywów i aktywów firmy. Obsługujemy: Sp. z o.o., Cywilne oraz Komandytowe.

Dodatkowe korzyści:

Nie pobieramy opłat za wiele czynności, które są znaczącym wydatkiem u naszej konkurencji. Zawsze wiesz ile zapłacisz w danym miesiącu!

Pomoc w rejestracji firmy GRATIS!

Plus Zgłoszenie do VAT i ZUS GRATIS!

Plus Wniosek dot. proporcji VAT GRATIS!

Korekta deklaracji GRATIS!

Plus Ewidencja środków trwałych GRATIS!

Plus Deklaracja roczna PIT i ZUS GRATIS!

Aktualizacje danych w US GRATIS!

Plus Obsługa najmu prywatnego GRATIS!

Plus Zawieszenie firmy GRATIS!

Program do faktur GRATIS!

Plus Wysyłka deklaracji ZUS GRATIS!

Plus Ustalenie stawek ryczałtu GRATIS!

Ponadto nieustannie dodajemy nowe narzędzia dla naszych klientów takie jak: gotowe wzory dokumentów, materiały edukacyjne, kalkulatory i wiele innych.

Napisz do nas:


  Nowoczesna księgowość Online

  RACH – CIACH to biuro rachunkowe działające w sieci. Z takich świadczeń korzysta coraz więcej osób, gdyż jest to wygodne, nie trzeba jechać do innej firmy, żeby skonsultować się z profesjonalistami. Wystarczy przejrzeć propozycję usług, składać zapytanie adekwatne do swojego profilu prowadzenia działalności i czekać na prędką wycenę. Podane biuro rachunkowe Mokotów ma duży zasięg i może obsługiwać klientów z całego kraju, dokładnie z tego powodu że firmę zarządza online. Zadaniem doświadczonych specjalistów jest odciążanie zleceniodawcy od zbędnej biurokracji, aby mógł skupiać się stuprocentowo na rozwijaniu swojego biznesu. Doświadczony team czuwa nad finansami biznesmena, realizując wszystko terminowo, solidnie oraz w niewygórowanej cenie. Poza profesjonalną księgową zespół RACH – CIACH budują eksperci od zarządzania procesami z zakresu finansów oraz informatyki i marketingu. Z tego powodu można mieć pewność, że wszystko będzie zrealizowane bez opóźnień i z świetnym efektem. Biuro internetowe pracuje wzorowo, gdyż wszystkiego pilnują eksperci. Z biurem rachunkowym można kontaktować się telefonicznie, mailowo lub uzupełniając kwestionariusz na stronie online. Dokładna wycena wszystkich usług zawiera: branżę, liczbę dokumentów do opracowania co miesiąc, rodzaj działalności, rodzaj ewidencji, sprawy związane z podejmowaniem transakcji zagranicznych, rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, a także liczbę pracowników. Wyceny dla każdego zleceniodawcy opracowane są na indywidualnych zasadach, a klienci cenią tę współpracę.

  biuro rachunkowe Mokotów
  Biuro rachunkowe Mokotów

  Atuty skorzystania z wirtualnego biura rachunkowego RACH–CIACH są tak motywujące, że przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na korzystanie z podanych świadczeń. Z uwagi na to, że firma realizuje świadczenia zdalnie, to może nawiązać współpracę z zleceniodawcmi z całego kraju. Wyjątkowo natomiast mogą zyskać przedsiębiorcy, którzy nawiązują współpracę z księgowa Mokotów, bo mogą odbierać dokumenty osobiście. Każdy klient, który zdecydowany jest na współpracę z podanym biurem rachunkowym dostaje darmową witrynę online razem z e – mailem. Strona dla firmy zleceniodawcy zgodna jest z zasadami optymalizacji oraz pozycjonowania. To odróżnia biuro RACH – CIACH w porównaniu do biur konkurencji. Elektroniczne przekazywanie faktur bez potrzeby osobistej wizyty w biurze rachunkowym jest dużym zaoszczędzeniem czasu. W dodatku, zleceniodawca może zaglądać do dokumentów firmy, w wybranym przez siebie czasie, niezależnie od tego, gdzie przebywa. Kompleksowa obsługa wirtualna opiera się na tym, że wymiana wszystkich dokumentów odbywa się przy wykorzystaniu narzędzi internetowych opracowanych przez specjalistów RACH – CIACH. Klienci uzyskają wgląd do podglądu danych rachunkowym w trybie 24/7 mogą regularnie kontrolować swoje finanse, płynność firmy, czy wysokość podatku dochodowego oraz VAT. W obrębie współpracy można także korzystać z darmowego programu do wystawiania faktur, jakie w prosty sposób wysyła się do zleceniodawcy. Każdy, kto docenia sobie wygodę i stały dostęp do informacji finansowych firmy powinien bliżej przyglądać się świadczeniom RACH – CIACH. Głównie, oferta kierowana jest do małych przedsiębiorców.

  Księgowość Mokotów Wideo

  Oferta biura rachunkowego w sieci, a więc biura RACH – CIACH wystosowana jest z myślą o przedsiębiorcach z całej Polski, dlatego księgowość Mokotów zdalnie jest często wybierana. Każdy klient uzyskuje dedykowanego opiekuna, dzięki czemu standardowa komunikacja jest sprawna. Biuro to prosperuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, wobec czego przedsiębiorca systematycznie może rozwiązać nie tylko kwestie stałe, lecz też nieoczekiwane. Dodatkowo, na stronie internetowej biura udostępnione są wzory często wybieranych dokumentów, aby konsument mógł oszczędzać czas, kiedy w określonej chwili potrzebuje jednego z nich. Przedsiębiorcy mogą zawsze zalogować się do systemu księgowego oraz sprawdzić stan finansowy firmy, też na urządzeniach mobilnych. Precyzyjna oferta dotyczy dziedzin jakimi są: ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, kwestie pracownicze i inne świadczenia. W obrębie usług szczegółowych eksperci od finansów realizują najważniejsze kwestie, oddziałujące na dobre funkcjonowanie przedsiębiorstwa. O ile jest taka potrzeba, mogą także podjąć się zadań dodatkowych. Nad tym, by system działał sprawnie czuwają natomiast specjaliści od informatyki. Klient w każdej chwili może skorzystać z dokumentów firmowych, gdyż są one przygotowane na bieżąco. W dodatku, w ramach usług RACH – CIACH ma do zaoferowania pomoc w promowaniu przedsiębiorstwa w Internecie, czym zajmują się specjaliści od reklamy.