Baner biura rachunkowego online

Biuro rachunkowe Bielany

Opinie o firmie 5,0 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 8 opinii

Biuro rachunkowe (Bielany) Rach-Ciach to terminowe, niedrogie i pewne rozliczanie Twojej firmy.

Usługi księgowe: Chomiczówka, Huta, Las Bielański, Młociny, Marymont-Kaskada, Marymont-Ruda, Piaski, Placówka, Radiowo, Słodowiec, Stare Bielany, Wólka Węglowa, Wawrzyszew, Wrzeciono.

Ryczałt

od 100 zł / mc

(netto)


Ryczałt ewidencjonowany jest uproszczoną formą opodatkowania dlatego cena jego obsługi jest bardzo atrakcyjna.

KPiR

od 150 zł / mc

(netto)


Książka przychodów i rozchodów to najpopularniejsza forma opodatkowania wymagająca większych nakładów pracy.

Spółki

od 500 zł / mc

(netto)


Księgi rachunkowe to rejestracja obrotów i sald oraz wykaz pasywów i aktywów firmy. Obsługujemy: Sp. z o.o., Cywilne oraz Komandytowe.

* BONUS: STRONA WWW 1499 GRATIS!

 • Pomoc w rejestracji firmy
 • Odbiór dokumentów na prośbę klienta
 • Dostęp online do dokumentacji księgowej
 • Program do wystawiania faktur za darmo
 • Strona www dla Twojej firmy za darmo

Napisz do nas:


  Nowoczesna księgowość Online

  RACH – CIACH to biuro rachunkowe działające w Internecie. Z tego typu usług robi użytek znacznie więcej osób, bo jest to wygodne, nie trzeba wychodzić z domu, by skontaktować się z profesjonalistami. Wystarczy zobaczyć ofertę, złożyć zapytanie odpowiednie do swojego profilu zarządzania działalności i poczekać na prędką wycenę. Podane biuro rachunkowe Bielany ma duży zasięg i może obsługiwać klientów z całego kraju, właśnie dlatego że działalność prowadzi internetowo. Zadaniem wykwalifikowanych ekspertów jest odciążenie zleceniodawcy od niepotrzebnej biurokracji, żeby mógł skupić się w 100% na rozwoju własnego interesu. Doświadczony team roztacza opiekę nad rachunkami biznesmena, wykonując wszystko w terminie, rzetelnie oraz w niewygórowanej cenie. Poza profesjonalną księgową team RACH – CIACH tworzą specjaliści od zarządzania procesami z zakresu finansów oraz informatyki i marketingu. Dlatego można być pewnym, że wszystko będzie zrealizowane bez opóźnień i z świetnym wynikiem. Biuro internetowe realizuje usługi wzorcowo, bo wszystkiego pilnują eksperci. Z biurem rachunkowym można kontaktować się dzwonić, mailowo lub wypełniając kwestionariusz na stronie online. Szczegółowa wycena każdej usługi zawiera: branżę, liczbę dokumentów do opracowania co miesiąc, rodzaj działalności, rodzaj ewidencji, sprawy związane z podejmowaniem transakcji zagranicznych, rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, jak i liczbę pracowników. Kosztorysy dla każdego pracownika sporządzane są na indywidualnych zasadach, a klienci cenią tę formę współpracy.

  biuro rachunkowe Bielany
  Biuro rachunkowe Bielany

  Atuty skorzystania z działającego w sieci biura rachunkowego RACH – CIACH są tak przekonujące, że właściciele firm coraz częściej decydują się na skorzystanie ze wskazanych usług. Ze względu na to, że biuro oferuje usługi w trybie zdalnym, to może współpracować z zleceniodawcmi z całego kraju. Szczególnie natomiast mogą zyskać klienci, którzy nawiązują współpracę z księgowa Bielany, ponieważ mogą odbierać dokumenty samodzielnie. Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na współpracę z podanym biurem rachunkowym dostaje w gratisie stronę www razem ze skrzynką pocztową. Strona firmowa klienta pozostaje w zgodzie z regułami optymalizacji oraz pozycjonowania. To odróżnia biuro RACH – CIACH w porównaniu do biur konkurencji. Elektroniczne przekazanie faktur bez potrzeby osobistej wizyty w biurze księgowym jest dużym zaoszczędzeniem czasu. Ponadto, klient może zaglądać do dokumentów firmowych, w dowolnym czasie, abstrahując od tego, gdzie przebywa. Pełna obsługa wirtualna opiera się na tym, że wymiana wszystkich dokumentów odbywa się przy pomocy narzędzi online opracowanych przez specjalistów RACH – CIACH. Klienci uzyskają wgląd do podglądu danych księgowych w opcji 24/7 mogą na bieżąco kontrolować własne finanse, płynność firmy, albo wysokość podatku dochodowego oraz VAT. W obrębie współpracy można także korzystać z darmowego programu do wystawienia faktur, jakie w prosty sposób przesyła się do zleceniodawcy. Każdy, kto ceni sobie wygodę i ciągły wgląd do informacji finansowych firmy musi bliżej przyjrzeć się usługom RACH – CIACH. W głównej mierze, oferta skierowana jest do mikro przedsiębiorców.

  Księgowość Bielany Wideo

  Oferta biura rachunkowego działającego wirtualnie, czyli biura RACH – CIACH wystosowana jest z myślą o przedsiębiorcach z całej Polski, dlatego księgowość Bielany zdalnie jest coraz częściej wybierana. Każdy klient uzyskuje osobistego opiekuna, dzięki czemu codzienna komunikacja jest efektywna. Biuro to funkcjonuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, wobec czego przedsiębiorca systematycznie może rozwiązać nie tylko zlecenia stałe, lecz też nieoczekiwane. W dodatku, na witrynie www biura udostępnione są wzory najczęściej wybieranych dokumentów, żeby konsument mógł zaoszczędzić czas, gdy w określonej chwili potrzebuje jednego z nich. Biznesmeni mogą zawsze zalogować się do systemu księgowego oraz sprawdzić finanse firmy, również na urządzeniach mobilnych. Dokładna oferta dotyczy obszarów jakimi są: ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, kwestie pracownicze oraz dodatkowe świadczenia. W ramach świadczeń szczegółowych specjaliści od finansów zrealizują najważniejsze kwestie, oddziałujące na dobre funkcjonowanie przedsiębiorstwa. O ile jest taka potrzeba, mogą też podjąć się zadań dodatkowych. Nad tym, żeby system funkcjonował poprawnie czuwają z kolei specjaliści od informatyki. Klient w każdej chwili może korzystać z dokumentów firmowych, ponieważ są one opracowane na bieżąco. Mało tego, w obrębie usług RACH – CIACH ma do zaoferowania wsparcie w promowaniu przedsiębiorstwa w Internecie, czym zajmują się eksperci od reklamy.