Baner biura rachunkowego online

Biuro rachunkowe Bielany

Skup się na tym co ważne - papierkową robotę zostaw nam!

Opinie o firmie 5,0 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 8 opinii

Biuro rachunkowe (Bielany) Rach-Ciach to terminowe, niedrogie i pewne rozliczanie Twojej firmy.

Usługi księgowe: Chomiczówka, Huta, Las Bielański, Młociny, Marymont-Kaskada, Marymont-Ruda, Piaski, Placówka, Radiowo, Słodowiec, Stare Bielany, Wólka Węglowa, Wawrzyszew, Wrzeciono.

Ryczałt

od 120 zł / mc

Ryczałt ewidencjonowany jest uproszczoną formą opodatkowania dlatego cena jego obsługi jest bardzo atrakcyjna.

KPiR

od 160 zł / mc

Książka przychodów i rozchodów to najpopularniejsza forma opodatkowania wymagająca większych nakładów pracy.

Spółki

od 500 zł / mc

Księgi rachunkowe to rejestracja obrotów i sald oraz wykaz pasywów i aktywów firmy. Obsługujemy: Sp. z o.o., Cywilne oraz Komandytowe.

Dodatkowe korzyści:

Nie pobieramy opłat za wiele czynności, które są znaczącym wydatkiem u naszej konkurencji. Zawsze wiesz ile zapłacisz w danym miesiącu!

Pomoc w rejestracji firmy GRATIS!

Plus Zgłoszenie do VAT i ZUS GRATIS!

Plus Wniosek dot. proporcji VAT GRATIS!

Korekta deklaracji GRATIS!

Plus Ewidencja środków trwałych GRATIS!

Plus Deklaracja roczna PIT i ZUS GRATIS!

Aktualizacje danych w US GRATIS!

Plus Obsługa najmu prywatnego GRATIS!

Plus Zawieszenie firmy GRATIS!

Program do faktur GRATIS!

Plus Wysyłka deklaracji ZUS GRATIS!

Plus Ustalenie stawek ryczałtu GRATIS!

Ponadto nieustannie dodajemy nowe narzędzia dla naszych klientów takie jak: gotowe wzory dokumentów, materiały edukacyjne, kalkulatory i wiele innych.

Napisz do nas:


  Nowoczesna księgowość Online

  RACH – CIACH to biuro rachunkowe działające w Internecie. Z tego typu usług robi użytek znacznie więcej osób, bo jest to wygodne, nie trzeba wychodzić z domu, by skontaktować się z profesjonalistami. Wystarczy zobaczyć ofertę, złożyć zapytanie odpowiednie do swojego profilu zarządzania działalności i poczekać na prędką wycenę. Podane biuro rachunkowe Bielany ma duży zasięg i może obsługiwać klientów z całego kraju, właśnie dlatego że działalność prowadzi internetowo. Zadaniem wykwalifikowanych ekspertów jest odciążenie zleceniodawcy od niepotrzebnej biurokracji, żeby mógł skupić się w 100% na rozwoju własnego interesu. Doświadczony team roztacza opiekę nad rachunkami biznesmena, wykonując wszystko w terminie, rzetelnie oraz w niewygórowanej cenie. Poza profesjonalną księgową team RACH – CIACH tworzą specjaliści od zarządzania procesami z zakresu finansów oraz informatyki i marketingu. Dlatego można być pewnym, że wszystko będzie zrealizowane bez opóźnień i z świetnym wynikiem. Biuro internetowe realizuje usługi wzorcowo, bo wszystkiego pilnują eksperci. Z biurem rachunkowym można kontaktować się dzwonić, mailowo lub wypełniając kwestionariusz na stronie online. Szczegółowa wycena każdej usługi zawiera: branżę, liczbę dokumentów do opracowania co miesiąc, rodzaj działalności, rodzaj ewidencji, sprawy związane z podejmowaniem transakcji zagranicznych, rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, jak i liczbę pracowników. Kosztorysy dla każdego pracownika sporządzane są na indywidualnych zasadach, a klienci cenią tę formę współpracy.

  biuro rachunkowe Bielany
  Biuro rachunkowe Bielany

  Atuty skorzystania z działającego w sieci biura rachunkowego RACH–CIACH są tak przekonujące, że właściciele firm coraz częściej decydują się na skorzystanie ze wskazanych usług. Ze względu na to, że biuro oferuje usługi w trybie zdalnym, to może współpracować z zleceniodawcmi z całego kraju. Szczególnie natomiast mogą zyskać klienci, którzy nawiązują współpracę z księgowa Bielany, ponieważ mogą odbierać dokumenty samodzielnie. Każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na współpracę z podanym biurem rachunkowym dostaje w gratisie stronę www razem ze skrzynką pocztową. Strona firmowa klienta pozostaje w zgodzie z regułami optymalizacji oraz pozycjonowania. To odróżnia biuro RACH – CIACH w porównaniu do biur konkurencji. Elektroniczne przekazanie faktur bez potrzeby osobistej wizyty w biurze księgowym jest dużym zaoszczędzeniem czasu. Ponadto, klient może zaglądać do dokumentów firmowych, w dowolnym czasie, abstrahując od tego, gdzie przebywa. Pełna obsługa wirtualna opiera się na tym, że wymiana wszystkich dokumentów odbywa się przy pomocy narzędzi online opracowanych przez specjalistów RACH – CIACH. Klienci uzyskają wgląd do podglądu danych księgowych w opcji 24/7 mogą na bieżąco kontrolować własne finanse, płynność firmy, albo wysokość podatku dochodowego oraz VAT. W obrębie współpracy można także korzystać z darmowego programu do wystawienia faktur, jakie w prosty sposób przesyła się do zleceniodawcy. Każdy, kto ceni sobie wygodę i ciągły wgląd do informacji finansowych firmy musi bliżej przyjrzeć się usługom RACH – CIACH. W głównej mierze, oferta skierowana jest do mikro przedsiębiorców.

  Księgowość Bielany Wideo

  Oferta biura rachunkowego działającego wirtualnie, czyli biura RACH – CIACH wystosowana jest z myślą o przedsiębiorcach z całej Polski, dlatego księgowość Bielany zdalnie jest coraz częściej wybierana. Każdy klient uzyskuje osobistego opiekuna, dzięki czemu codzienna komunikacja jest efektywna. Biuro to funkcjonuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, wobec czego przedsiębiorca systematycznie może rozwiązać nie tylko zlecenia stałe, lecz też nieoczekiwane. W dodatku, na witrynie www biura udostępnione są wzory najczęściej wybieranych dokumentów, żeby konsument mógł zaoszczędzić czas, gdy w określonej chwili potrzebuje jednego z nich. Biznesmeni mogą zawsze zalogować się do systemu księgowego oraz sprawdzić finanse firmy, również na urządzeniach mobilnych. Dokładna oferta dotyczy obszarów jakimi są: ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, kwestie pracownicze oraz dodatkowe świadczenia. W ramach świadczeń szczegółowych specjaliści od finansów zrealizują najważniejsze kwestie, oddziałujące na dobre funkcjonowanie przedsiębiorstwa. O ile jest taka potrzeba, mogą też podjąć się zadań dodatkowych. Nad tym, żeby system funkcjonował poprawnie czuwają z kolei specjaliści od informatyki. Klient w każdej chwili może korzystać z dokumentów firmowych, ponieważ są one opracowane na bieżąco. Mało tego, w obrębie usług RACH – CIACH ma do zaoferowania wsparcie w promowaniu przedsiębiorstwa w Internecie, czym zajmują się eksperci od reklamy.