Baner biura rachunkowego online

Biuro rachunkowe Białołęka

Skup się na tym co ważne - papierkową robotę zostaw nam!

Opinie o firmie 5,0 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 8 opinii

Biuro rachunkowe (Białołęka) Rach-Ciach to terminowe, niedrogie i pewne rozliczanie Twojej firmy.

Usługi księgowe: Białołęka, Białołęka Dworska, Brzeziny, Choszczówka, Dąbrówka Szlachecka, Grodzisk, Henryków, Kobiałka, Nowodwory, Szamocin, Tarchomin, Żerań.

Ryczałt

od 120 zł / mc

Ryczałt ewidencjonowany jest uproszczoną formą opodatkowania dlatego cena jego obsługi jest bardzo atrakcyjna.

KPiR

od 160 zł / mc

Książka przychodów i rozchodów to najpopularniejsza forma opodatkowania wymagająca większych nakładów pracy.

Spółki

od 500 zł / mc

Księgi rachunkowe to rejestracja obrotów i sald oraz wykaz pasywów i aktywów firmy. Obsługujemy: Sp. z o.o., Cywilne oraz Komandytowe.

Dodatkowe korzyści:

Nie pobieramy opłat za wiele czynności, które są znaczącym wydatkiem u naszej konkurencji. Zawsze wiesz ile zapłacisz w danym miesiącu!

Pomoc w rejestracji firmy GRATIS!

Plus Zgłoszenie do VAT i ZUS GRATIS!

Plus Wniosek dot. proporcji VAT GRATIS!

Korekta deklaracji GRATIS!

Plus Ewidencja środków trwałych GRATIS!

Plus Deklaracja roczna PIT i ZUS GRATIS!

Aktualizacje danych w US GRATIS!

Plus Obsługa najmu prywatnego GRATIS!

Plus Zawieszenie firmy GRATIS!

Program do faktur GRATIS!

Plus Wysyłka deklaracji ZUS GRATIS!

Plus Ustalenie stawek ryczałtu GRATIS!

Ponadto nieustannie dodajemy nowe narzędzia dla naszych klientów takie jak: gotowe wzory dokumentów, materiały edukacyjne, kalkulatory i wiele innych.

Napisz do nas:


  Nowoczesna księgowość Online

  RACH – CIACH to biuro księgowe działające w Internecie. Z tego typu usług robi użytek o wiele więcej osób, bo jest to wygodne, nie trzeba wychodzić z domu, aby skonsultować się z profesjonalistami. Wystarczy zobaczyć propozycję usług, złożyć zapytanie adekwatne do swojego profilu prowadzenia działalności i poczekać na szybką wycenę. Podane biuro rachunkowe Białołęka ma duży zasięg i może obsługiwać interesantów z całego kraju, właśnie dlatego że działalność prowadzi internetowo. Celem wykwalifikowanych pracowników jest odciążanie zleceniodawcy od zbędnej biurokracji, by mógł skoncentrować się w 100% na rozwijaniu własnego interesu. Profesjonalny zespół roztacza opiekę nad rachunkami biznesmena, wykonując wszystko w terminie, solidnie a także w atrakcyjnej cenie. Poza profesjonalną księgową zespół RACH – CIACH budują specjaliści od zarządzania procesami z obszaru finansów a także IT i marketingu. Dlatego można mieć pewność, że wszystko będzie zrealizowane sprawnie i z świetnym rezultatem. Biuro wirtualne realizuje usługi wzorcowo, bo nad wszystkim czuwają eksperci. Z biurem rachunkowym można kontaktować się dzwonić, wysyłając e mail albo uzupełniając formularz na stronie www. Szczegółowa wycena wszystkich usług obejmuje: branżę, liczbę dokumentów do przygotowania w każdym miesiącu, rodzaj działalności, typ ewidencji, sprawy związane z podejmowaniem transakcji zagranicznych, rozliczenia ZUS, jak i liczbę pracowników. Wyceny dla każdego zleceniodawcy opracowane są indywidualnie, a klienci cenią taką formę współpracy.

  biuro rachunkowe Białołęka
  Biuro rachunkowe Białołęka

  Atuty korzystania z wirtualnego biura rachunkowego RACH–CIACH są tak motywujące, że właściciele firm coraz częściej decydują się na korzystanie ze wskazanych świadczeń. Jako, że firma oferuje usługi zdalnie, to może nawiązać współpracę z klientami z całego kraju. Szczególnie zaś mogą zyskać klienci, którzy nawiązują współpracę z księgowa Białołęka, gdyż mogą odbierać dokumenty osobiście. Każdy zleceniodawca, który zdecyduje się na współpracę z podanym biurem rachunkowym dostaje w gratisie witrynę online razem z e – mailem. Witryna firmowa klienta zgodna jest z ustaleniami SEO. To wyróżnia biuro RACH – CIACH na tle innych biur konkurencji. Elektroniczne przekazywanie faktur bez potrzeby osobistej wizyty w biurze księgowym jest ogromnym zaoszczędzeniem czasu. W dodatku, zleceniodawca może zajrzeć do dokumentów firmy, w wybranym przez siebie czasie, abstrahując od tego, gdzie przebywa. Kompleksowa obsługa online opiera się na tym, że wymiana wszystkich dokumentów ma miejsce przy pomocy narzędzi internetowych opracowanych przez ekspertów RACH – CIACH. Klienci uzyskując wgląd do podglądu danych rachunkowym w opcji 24/7 mogą regularnie kontrolować własne finanse, płynność firmy, bądź wysokość podatku dochodowego i VAT. W obrębie współpracy można także skorzystać z darmowego programu do wystawienia faktur, jakie w łatwy sposób wysyła się do klienta. Każdy, kto docenia sobie wygodę i ciągły dostęp do danych finansowych firmy musi bliżej przyjrzeć się świadczeniom RACH – CIACH. Przede wszystkim, oferta skierowana jest do mikro przedsiębiorców.

  Księgowość Białołęka Wideo

  Oferta biura rachunkowego w sieci, czyli biura RACH – CIACH opracowana jest z myślą o przedsiębiorcach z całego kraju, dlatego księgowość Białołęka w trybie zdalnym jest często wybierana. Każdy klient otrzymuje dedykowanego opiekuna, dzięki czemu standardowa komunikacja jest sprawna. Biuro to funkcjonuje 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, wobec czego klient na bieżąco może rozwiązać nie tylko kwestie stałe, lecz też nieoczekiwane. Dodatkowo, na stronie www biura dostępne są wzory często dobieranych dokumentów, by konsument mógł zaoszczędzić czas, o ile w konkretnej chwili wymaga jednego z nich. Biznesmeni mogą zawsze logować się do panelu księgowego i sprawdzać finanse firmy, też na urządzeniach mobilnych. Dokładna oferta dotyczy obszarów takich jak: ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, kwestie pracownicze oraz dodatkowe świadczenia. W ramach usług szczegółowych specjaliści od finansów realizują najważniejsze kwestie, wpływające na dobre prosperowanie firmy. Jeśli jest taka potrzeba, mogą także podejmować się zadań dodatkowych. Nad tym, żeby system funkcjonował sprawnie czuwają z kolei specjaliści od informatyki. Klient w każdej chwili może skorzystać z dokumentów firmowych, bo są one opracowane systematycznie. Co więcej, w ramach usług RACH – CIACH oferuje wsparcie w promowaniu firmy w Internecie, czym zajmują się specjaliści od reklamy.