Baner biura rachunkowego online

Biuro rachunkowe Bemowo

Skup się na tym co ważne - papierkową robotę zostaw nam!

Opinie o firmie 5,0 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 8 opinii

Biuro rachunkowe (Bemowo) Rach-Ciach to terminowe, niedrogie i pewne rozliczanie Twojej firmy.

Usługi księgowe: Bemowo Lotnisko, Boernerowo, Chrzanów, Fort Bema, Fort Radiowo, Górce, Groty, Jelonki Północne, Jelonki Południowe, Lotnisko.

Ryczałt

od 120 zł / mc

Ryczałt ewidencjonowany jest uproszczoną formą opodatkowania dlatego cena jego obsługi jest bardzo atrakcyjna.

KPiR

od 160 zł / mc

Książka przychodów i rozchodów to najpopularniejsza forma opodatkowania wymagająca większych nakładów pracy.

Spółki

od 500 zł / mc

Księgi rachunkowe to rejestracja obrotów i sald oraz wykaz pasywów i aktywów firmy. Obsługujemy: Sp. z o.o., Cywilne oraz Komandytowe.

Dodatkowe korzyści:

Nie pobieramy opłat za wiele czynności, które są znaczącym wydatkiem u naszej konkurencji. Zawsze wiesz ile zapłacisz w danym miesiącu!

Pomoc w rejestracji firmy GRATIS!

Plus Zgłoszenie do VAT i ZUS GRATIS!

Plus Wniosek dot. proporcji VAT GRATIS!

Korekta deklaracji GRATIS!

Plus Ewidencja środków trwałych GRATIS!

Plus Deklaracja roczna PIT i ZUS GRATIS!

Aktualizacje danych w US GRATIS!

Plus Obsługa najmu prywatnego GRATIS!

Plus Zawieszenie firmy GRATIS!

Program do faktur GRATIS!

Plus Wysyłka deklaracji ZUS GRATIS!

Plus Ustalenie stawek ryczałtu GRATIS!

Ponadto nieustannie dodajemy nowe narzędzia dla naszych klientów takie jak: gotowe wzory dokumentów, materiały edukacyjne, kalkulatory i wiele innych.

Napisz do nas:


  Nowoczesna księgowość Online

  RACH – CIACH to biuro księgowe funkcjonujące w sieci. Z tego typu świadczeń korzysta coraz więcej osób, ponieważ jest to komfortowe, nie trzeba jechać do innej firmy, żeby skonsultować się z ekspertami. Wystarczy zobaczyć propozycję usług, złożyć zapytanie odpowiednie do własnego profilu zarządzania działalności i poczekać na szybką wycenę. Zaprezentowane biuro rachunkowe Bemowo ma duży zasięg i może obsługiwać interesantów z całej Polski, właśnie z tego powodu że firmę zarządza wirtualnie. Zadaniem wykwalifikowanych specjalistów jest odciążanie zleceniodawcy od zbędnej biurokracji, aby mógł skupiać się w 100% na rozwoju swojego biznesu. Doświadczony zespół roztacza opiekę nad finansami przedsiębiorcy, wykonując wszystko terminowo, rzetelnie oraz w atrakcyjnej cenie. Poza profesjonalną księgową zespół RACH – CIACH tworzą specjaliści od zarządzania procesami z zakresu finansów a także IT i reklamy. Dlatego można być pewnym, że wszystko zostanie zrealizowane bez opóźnień i z świetnym wynikiem. Biuro online realizuje usługi wzorowo, gdyż wszystkiego pilnują eksperci. Z biurem księgowym można skontaktować się dzwonić, mailowo albo wypełniając kwestionariusz na witrynie online. Precyzyjna wycena każdej usługi obejmuje: branżę, liczbę dokumentów do opracowania każdego miesiąca, typ działalności, rodzaj ewidencji, sprawy związane z podejmowaniem transakcji zagranicznych, rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, jak i liczbę pracowników. Wyceny dla każdego zleceniodawcy opracowane są na indywidualnych zasadach, a klienci doceniają taką formę współpracy.

  biuro rachunkowe Bemowo
  Biuro rachunkowe Bemowo

  Zalety korzystania z wirtualnego biura rachunkowego RACH–CIACH są tak wyraźne, że właściciele firm często decydują się na korzystanie ze wskazanych usług. Ze względu na to, że biuro oferuje usługi zdalnie, to może nawiązać współpracę z klientami z całego kraju. Wyjątkowo natomiast zyskują przedsiębiorcy, którzy współpracują z księgowa Bemowo, ponieważ mogą odbierać dokumenty osobiście. Każdy przedsiębiorca, który zdecydowany jest na współpracę ze wskazanym biurem rachunkowym dostaje w gratisie witrynę online wraz z e – mailem. Witryna firmowa klienta zgodna jest z zasadami optymalizacji oraz pozycjonowania. To odróżnia firmę RACH – CIACH w porównaniu do biur konkurencyjnych. Elektroniczne przekazywanie faktur bez konieczności osobistej wizyty w biurze rachunkowym jest ogromnym zaoszczędzeniem czasu. W dodatku, klient może zaglądać do dokumentów firmy, w wybranym przez siebie czasie, abstrahując od tego, gdzie przebywa. Pełna obsługa wirtualna opiera się na tym, że wymiana wszystkich dokumentów ma miejsce przy wykorzystaniu narzędzi online przygotowanych przez specjalistów RACH – CIACH. Klienci uzyskają dostęp do podglądu danych rachunkowym w opcji 24/7 mogą na bieżąco sprawdzać swoje finanse, płynność firmy, bądź wysokość podatku dochodowego i VAT. W obrębie współpracy można także korzystać z bezpłatnego programu do wystawienia faktur, jakie w prosty sposób przesyła się do klienta. Każdy, kto docenia sobie wygodę i stały wgląd do informacji finansowych firmy musi z bliska przyjrzeć się usługom RACH – CIACH. W głównej mierze, oferta kierowana jest do mikro przedsiębiorców.

  Księgowość Bemowo Wideo

  Oferta biura rachunkowego online, a więc biura RACH – CIACH wystosowana jest z myślą o klientach z całego kraju, dlatego księgowość Bemowo zdalnie jest często wybierana. Każdy przedsiębiorca otrzymuje osobistego opiekuna, dzięki czemu standardowa komunikacja jest sprawna. Biuro to działa całodobowo, przez siedem dni w tygodniu, a więc przedsiębiorca regularnie może rozwiązać nie tylko zlecenia stałe, lecz też niespodziewane. Na dodatek, na stronie internetowej biura dostępne są wzory najczęściej dobieranych dokumentów, aby klient mógł zaoszczędzić czas, o ile w danej chwili potrzebuje jednego z nich. Biznesmeni mogą zawsze logować się do systemu księgowego oraz sprawdzać stan finansowy firmy, również na smartfonie. Szczegółowa oferta dotyczy obszarów jakimi są: ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów, kwestie pracownicze i inne świadczenia. W ramach usług szczegółowych specjaliści od finansów realizują najważniejsze kwestie, oddziałujące na doskonałe funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Jeśli jest taka konieczność, mogą także podjąć się zadań dodatkowych. Nad tym, aby system działał poprawnie czuwają natomiast specjaliści od informatyki. Klient zawsze może korzystać z dokumentów firmowych, ponieważ są one opracowane systematycznie. Mało tego, w obrębie usług RACH – CIACH oferuje wsparcie w promowaniu firmy w sieci, czym zajmują się eksperci od reklamy.